Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van forgatókönyv, film ötletetek?

Van forgatókönyv, film ötletetek?

Figyelt kérdés
Nincs ötletem és a nyáron szeretnék film(eke)t csinálni. Szeretném kérni a segítségeteket?
2010. jún. 30. 21:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Robert Rodriguez írta a Stáb nélküli lázadó c. könyvében, hogy ha filmötlet kell, akkor nézz körül a környezetedben, és készíts filmet arról. Van egy kutyád? Készíts filmet a kutyádról.

Gondolkozz el olyan dolgokon, amik érdekelnek, vagy foglalkoztatnak. Én így készítettem egy 40+60 perces filmet az amerikai képregényekről, amiket moziban is bemutattak (filmszemle infóblokkjában).

2010. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásodat és az ötletedet! Gondolkozom, csak az a baj, hogy ezt teszem jó pár hónapja. Köszönöm mégegyszer
2010. júl. 1. 10:35
 3/11 anonim ***** válasza:

Forgass filmet arról, hogy a kedves öreg néni szomszédod valójában sorozatgyilkos, de csak azokat öli meg, akik tojást mennek venni hozzá.

Behívja a konyhába őket, és arzénos pálinkával megöli őket, utána ásóval feldarabolja és megfőzi őket a malacoknak.

A kertben a ganyécsomó mellett pedig emberi csonthalom áll.

Sőt, lehet ezt én csinálom meg, annyira tetszik... :-D

2010. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Van. De mégis miért meséljem el?! Azért, hogyha sikerül filmet csinálni belöle és sikeres, te gazdagodjál meg helyettem?! Hogy gondolhatsz ilyen hülyeséget? Találj ki te valamit, ne mások ötletét lopd el!
2010. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A 20:19-esnek válaszolnék. Gondolom nagyon jónak érzed magad, megmondtad... Ügyes vagy és okos. De lenne egy két kérdésem, ha megengeded(ugyanis én biztosan nem vagyok olyan okos mint te) Egy amatőr kisfilmből meg lehet gazdagodni? Ha meggazdagodnék és te írnád a forgatókönyvet(bár ehhez te valószínűleg kevés vagy) akkor nem kapnál részesedést? Hiszen te írnád a forgatókönyvet... Gondoltam valaki segít. Ha írna valaki és felhasználnám az pont nem lopás! És gondolom egy stáblistát se láttál életedben. Egy stáb nagyon sok szakemberből áll. Mindenki azt csinálja amihez ért. Nekem ez nem a forgatókönyv írás.
2010. júl. 2. 18:16
 6/11 anonim ***** válasza:

Csinálj filmet a csillagharcosokal.Xd

Csináljatok mondjuk horrort.

az király lenne És hozzávágtok effekteket..

2010. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

az első válaszoló vagyok:


Magyarországon nem fogsz tudni meggazdagodni filmezésből. Tudom, mert én sem gazdagodtam meg. Vágó vagyok, néha operatőr, és kicsit értek az effektekhez is, dolgoztam játék- és tévéfilmekben, tévéműsorokban, terveztem DVD-menüket, stb... szóval nem most kezdtem, dolgozom már pár éve. Ezzel együtt mégsem tudtam betörni az "elitbe", bár az is igaz, hogy nem is akarok, tekintve, hogy az egész filmes-videós szakma dilettáns idiótákból áll, sajnos. (na jó, olyan 95%-os arányban)


Magyarország média-világa ilyen, sajnálatos módon, és ez még hosszú ideig nem fog változni. Ha komolyan akarsz filmmel foglalkozni, azt sztem csak külföldön fog menni, ahol egyrészt valóban profi, normális körülmények vannak (a hazaiakhoz képest mindenképp, noha nyilván ott sem fenékig tejfel minden), és nem utolsósorban rendesen meg is fizetik a munkát.

2010. júl. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Milyen stílusú filmet szeretnél?Próbálok agyalni valamin, együtt összedobunk valamit.
2010. júl. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szia nagyon örülök a válaszodnak. Igazából a téma ami engem érdekelne talán az a rasszizmus, Magyar gárda a fiatalok körében... De ha van bármi más ötleted nagyon szívesn várom. Én rövidfilmeket csinálnék szívesen egy vicces jelenet egy geg...
2010. júl. 6. 14:42
 10/11 anonim ***** válasza:

Gondolkodom, ha eszembe jut valami, megírom.

Rasszizmus: Amerikai História X, Romper Stomper.

Ha még nem láttad ezeket, nézd meg inspirációnak addig! ;-)

2010. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!