Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik az igazi skins?

Melyik az igazi skins?

Figyelt kérdés

Valaki elmagyarázná, hogy a sorozat baráton miért van két skins nevű sorozat is? Az egyiken csak 1 évad van de a 2. Résznél megváltoznak a szereplők és mintha amerikai feldolgozás lenne. A másiknal amin több évad van ott alaovetően nem értem az 1. Évad 2. Részét. Vagy a részek nem fuggenek össze egyik évadban sem?

És hol lehet megnézni az eredeti brit részeket? Érdekelne csak teljesen nem értem az egészet ilyen szempontból



2019. márc. 9. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az eredeti a brit verzió, ami négy részre osztható fel (3 generáció + felnőttek).

Minden generáció két évados, és mindegyiknek saját szereplői és története van, majd a generációváltás rebootolja a sorozatot (más szereplők, más helyszín, más történet).


Skins UK: 1-2. évad (1. generáció)

Skins UK: 3-4. évad (2. generáció)

Skins UK: 5-6. évad (3. generáció)

Skins UK: 7. évad: fiatal felnőttek, ahol a 6 rész három korábbi generációs szereplő dupla epizódos története van (1-2. rész: Fire (Effy), 3-4. rész: Pure (Cassie), 5-6. rész: Rise (Cook).


Illetve van egy béna, az amcsi fiatalok életét bemutató 1 évad után kaszált remake: Skins US.

2019. márc. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! De akkor hol tudom megtalálni a UK részeket? És összefüggnek a részek vagy sem?
2019. márc. 9. 12:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy generáción belül azonos a történet egy átívelő szállal, azok összefüggnek. Letöltést nem tudok mondani, és ha itt kérsz akkor a kérdésed is törölhetik és feleslegesen írtam egy regényt.
2019. márc. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó jó akkor megkeresem valahogy!:D köszi
2019. márc. 9. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!