Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hold szerelmesei/Moon lovers-h...

Hold szerelmesei/Moon lovers-hez hasonló koreai vagy japán régi időkben játszódó romantikus sorozatot tudtok még ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyan hangvételűt keresek ami hasonlít ehhez :)

és fontos hogy ne legyenek rondák benne a szereplők. Láttam pár hasonlónak a trailerjét de abban mind öreg, csúnya szereplők voltak. Ezért inkább csak az ajánljon, aki ismeri ezt a sorozatot.

Előre is köszönöm annak aki tud ♥



2019. máj. 4. 22:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Empress ki- nekem hangulatban ez áll hozzá legközelebb, szerintem szépek a főszereplők :)

The Eternal Love- bár igaz, hogy ez kínai, de szerintem tetszene neked

Faith- ez is időutazós, szerintem érdemes megnézni :) hasonló hangvételű, mint a Moon lovers, és ugyancsak szép színészekkel

Japánt csak egyet ismerek, a Nobunaga Concerto-t, az élőszereplősből csak egy részt láttam, de az animéje alapján ennek is hasonló hangulata van

2019. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hwarang

The King Loves

Moonlight Drawn in Clouds

Gu Family Book

2019. jún. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!