Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Vámpírnaplók kérdés! Damon...

Vámpírnaplók kérdés! Damon miért olyan hülye hogy elenát szereti katherine helyett?

Figyelt kérdés

2019. jún. 17. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy én emlékszek rosszul, de Katherine nem volt egy kicsit pszichopata??
2019. jún. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Katherine csak kihasználta Damont, sosem szerette, csak Stefant, Damon pedig így is elképesztően sokáig szerette és kereste, szerintem akkor lett volna hülye, ha még tovább kitart Katherine mellett. Én is jobban csíptem Katherinet, mint Elenát, de a kérdésed okát nem teljesen értem.
2019. jún. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Damon azért szereti Elenát, mert Elena egy kedves, gyengéd és törödő személy, míg Katherine egy pszichopata, önző ribizli aki csak Stefant szerette, Damont csak kihasználta.
2019. jún. 19. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én óriási Katherine és Datherine fan vagyok. Szerintem Damon Elenaban Katherine kedvesebb változatát látta meg. Szerette Katherine Damont is, viszont Stefan volt az igazi szerelme. Igaz, néha segített Damonnek, sőt többször még az életét is megmentette, de nem érte volna be csak Damonnel. Úgyhogy igazából Katherine volt, aki lelépett
2020. szept. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!