Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek hogy tetszett a Star...

Nektek hogy tetszett a Star Wars 9. része?

Figyelt kérdés

2019. júl. 14. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
jovolt
2019. júl. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%

Én bojkottáltam, az előzőek annyira felháborítóan rosszak voltak.

50 évig tartott a bojkott, 2070. januárjában megnéztem, és aztán visszautaztam az időben, hogy elmondjam neked, hogy nem bántam meg.


Ja és SPOLER: jar-jar binks Rey apja.

2019. júl. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%

Én is láttam

SPOILER:Snoke Rey anyja

2019. júl. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem is tökjó volt, de a Mandalorian első évada jobban tetszett.
2019. júl. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Jó volt, főleg amikor Rey elővette a dupla végű (egyik végén zöld, másik végén kék) fénykardját, és félbe vágta Darth Sidioust. Spoiler. ;)
2019. júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A legvégén kiderült, hogy Sidious is Skywalker
2019. júl. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szar volt, pont mint a 7-8.
2019. júl. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

Amúgy szerintem, az eddigi hírek/szivárgások/bejelentések alapján olyan lesz, mint anno a Sithek Bosszúja volt.

Egy gyenge 1-2 után megpróbálja menteni a menthetőt

Legalábbis erre utal, hogy végre nem erőltetik ezt a "felejtsük el az eddigi történeseket, zárjuk le a múltat" dolgot, hanem merítenek az előzmény trilógiából is. (itt most konkrétan a vívásra gondolok)

Én bízok Abramsben, az ep 7 szerintem teljesen oké volt, attól eltekintve, hogy elképesztően sekélyes és önismétlő, meg Rey karaktere már ott is irritáló volt, a problémák nagy része a 8. résszel jött be. Remélem sikerült észrevenni, hogy a nézőkre jó, ha figyelünk, mivel belőlük kapjuk a pénzt és elvileg a filmek is nekik készülnek

2019. júl. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Mivan?! Ember még ki sem adták...elvileg decemberben jelenik meg. Vagy neked egyik rokonod ott dolgozik Hollywood-ban és mesélt dolgokat?
2019. júl. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9, maga a kérdés egyébként egy poén volt, viszont ha a kommented nekem szólt, akkor ajánlom, hogy olvasd el az első mondatomat, sőt, az is elég, ha az első 8 szót elolvasod
2019. júl. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!