Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezt hogy lehet Sims 3-ban...

Ezt hogy lehet Sims 3-ban helyrehozni? (lent)

Figyelt kérdés
Csináltam egy hülyeséget és elmentettem :( A lényeg, hogy csomót dolgoztam egy családon (meg felépítettem nekik egy 3 emeletes full-extrás családi házat), és az egyik lányukat összeházasítottam valakivel, és elköltöztettem őket, és őket neveztem ki fő háztartásnak vagy minek. Nem tudtam, hogy a másik (régi) családdal így már nem játszhatok. Vgay van rá mód, hogy velük folytathassam a játékot? (Az nem baj, ha a megházasított lány elveszik)
2010. júl. 12. 19:48
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi a sok "és" miatt :$
2010. júl. 12. 19:49
 2/5 anonim ***** válasza:

Hasonlót kérdeztem sims2-ről. Akkor azt mondták nem lehet helyrehozni Sims2-nél. A Sims3 esetében nem tudom így van-e, kérdezd meg itt:

[link]


Nem azonnal válaszolnak, de ha válaszolnak egyszerre több embernek, jegyezd meg a kérdésed és az oldal alján keress rá (vagy a kérdésedben lévő szavakra) és kiadja, ha válaszoltak.

2010. júl. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. júl. 12. 21:54
 4/5 anonim válasza:

Figyelj No!

( ha még nem kaptál választ a másik helyen. )

Akkor fogod magad amint beléptél a mentésedbe és lehívod a menüt ami bal lent van a panelen és a város szerkesztésére ugrassz.

Ott pedig a kezelőpanel bal felső részén rámész a háztatrást váltása gombra és kész is vagy... bár ha jól tom az életcéljutalmakat el is vesztetted ezálltal...

2010. júl. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de már megoldottam :) mondjuk kicsit bonyolult volt. :)
2010. júl. 13. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!