Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van különbség a megvásárolt...

Van különbség a megvásárolt és letöltött játékok között? (Gondolok itt pl. nCore-ról letöltött játékokra) Ha van, micsoda?

Figyelt kérdés

2019. aug. 21. 09:26
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
A megvett játékkal nincs macera, legális, ha gond van vele segít a support, na meg ezzel támogatod a fejlesztőket.
2019. aug. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 meszike91 ***** válasza:
100%
Multi nem vagy csak tört szerverrel megy lopott játéknál.
2019. aug. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. vírusok, a letöltött játéknál nincs garancia arra, hogy nem kapsz valami adatlopó vagy gépedet kihasználó (pl kripto bányász) programot a gépedre.

2. tört játéknál általában nincs multi, mert a szervert fenn kell tartani, törtnél meg nincs azonosítás, szóval a multi nem megy eredeti szervereken.

3. frissítések (update, patch), az eredeti játékoknál azonnal bejön a frissítés, míg törtnél neked kell egyesével utána járni, már ha adnak ki tört verziót a patchhez.

4. Pénz, az eredetit meg kell venni, a törtet nem. Kipróbáláshoz nagy ritkán én is szoktam tört játékot leszedni, ha tényleg tetszik, akkor megveszem, amikor úgy vagyok anyagilag, de van, hogy nem, mert játszok vele 1-2 órát és úgy látom nem ér meg annyit nekem.

2019. aug. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a tort gta5 szaggatott, megvettem es sima minden
2019. aug. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudom, nem mostani kérdés, de azért megpróbálok érdemben válaszolni.


A játékosok számára az egyik legbefolyásolóbb tényező az eredeti vs tört verzió kapcsán az online játék lehetősége, illetve a legújabb frissítések megszerzése.

Ezt a 2 dolgot megkapod az eredetivel, a törttel legjobb esetben is kicsit trükközni kell, vagy egyáltalán nem lehet (online természetesen csak abban az esetben, ha magához az eredeti játékhoz készítettek a játék alkotói).


Ezen kívül nem mehetünk el amellett a tény mellett sem, hogy a vásárlásoddal a fejlesztőket támogatod. Tudom, tudom, most mindenki azt gondolja, hogy "az én 5-6 ezrem nem számít", de ugye van a mondás, hogy sok kicsi sokra megy. Pontos statisztikát nem tudok, de elég pár játékből kiindulni amit láttam, hogy néha több az online player a tört változaton/tört szervereken, mint az eredetiken. És ha így nézzük, akkor lényegében ha minden játékos megvenné a játékot, akkor 2x annyi bevétele lenne a játék készítőinek (pedig így se nagyon szűkölködik a többségük), ezzel a rengeteg pénzzel pedig akár sokkal minőségibb, sokkal több játékot tudnának kidobni, illetve még akár gyorsabban is a több munkaerővel.


Az nCoreról csak annyit, hogy ha onnan töltesz le, szinte biztos lehetsz, hogy vírusmentes marad a géped, ugyanis ott ezeket nagyon szigorúan veszik, és szűrik a nem kellő tartalmú torrenteket.


Ez csupán pár szempont volt, még kismillió módon össze lehetne vetni, hogy melyik miért jobb, de szerintem ha egy játék ténylegesen tetszik, akkor nem feltétlen muszáj azt a pár ezer forintot sajnálni a készítőktől, akik komoly összegeket tettek bele 1-1 játék megalkotásába.

2019. dec. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!