Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi az a dolog ami szubjektívne...

Hellobello23 kérdése:

Mi az a dolog ami szubjektívnek tűnik, de mindig kilencre rá a válasz?

Figyelt kérdés
Tehát nem, mondjuk hány élete van a macskának?

2019. szept. 10. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1*9 ,de akár a 9*1, sőt a 18/2 is, ennek ellenére 10-ből 6 válasz eltér a 9-től.


Amin én nagyon sokat röhögtem, az átlag embertől megkérdezték (Győr sétálóutca), hogy 6*1, vagy 1*6 a nagyobb és indokolniuk is kellett, jó válasz esetén 1 sport szeletet adtak.

A csokim majszolása közben leültem egy közeli padra, majd jókat röhögtem a válaszokon (tudom nem szabad mást kiröhögni, tahó voltam elismerem). Az ürge 6*1-et mondta be, indoklás ott nagyobb számot szorzunk, NEM JÓ! Erre a vele levő nő szintén kiröhögte, majd benyögte 1*6, mert nagyobb számmal szorzunk, megint NEM JÓ!

A bámészkodok közül 1 nagylelkű igazságtevő a védelmükre sietett, örjöngve toporzékolt, hogy hazudnak az egyik válasznak jónak kell lennie, ha mindkettőt bemondták...


Munkakörömből adódóan elég sokat kell emberekkel beszélgetnem, had ne részletezzem nagyon lecsökkent az elvárásom másokkal szemben.

2019. nov. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem én csak a 18/2 nem tűnik túl szubjektívnek, de köszi a választ és a storyt. Ugye a kilenc bűvös szám mert, mesgszorzod x-el (x=1,2...10) akkor a számjegyek összege mindig 9 lesz.
2019. nov. 6. 12:05
 3/4 anonim ***** válasza:
A számjegyek összege mindig 9 lesz, hahaha szerinted 18 esetén 1+8 az nem 9 :)
2019. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Így van 1+8 az nem 9! XD jajj de vicces vagyok
2019. nov. 7. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!