Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem indul el a Tom Clancy's...

BlackHand2020 kérdése:

Nem indul el a Tom Clancy's Rainbot six Siege. Nem dob fel semmilyen hibát, csak egyszerűen leáll a játék a töltőkép közben. Már ellenőriztettem a file-okat, és már újra is raktam (Sőt mig a win hetemet is lecseréltem) Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

#hiba #rainbowsixsiege #indulásiprobléma
2019. szept. 14. 19:25
 1/2 sütnivaló válasza:
Először is néz rá, hogy a Rendszer beállításoknál milyen értékeket adtál meg. Vagyis Rendszer tulajdonságai -> speciális-> teljesítmény -> (beállítások)és végül azon belül
2019. szept. 21. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sütnivaló válasza:
-.....az egyénit válaszd ki, Ha ezzel megvagy A vizuális hatások mellett megint a speciálisat válaszd ki -> virtuális memoria -> modositás. A lapozófájlt itt tudod megadni, lehetőleg nagyobb értéket, mint ahogy a rendszered felkinál. Ha 2 Winchestered van , legjobb ha mind2-nél megismétled ezt. Nekem ezzel a modszerrel sikerült elinditanom 2 olyan játékot, ami Xp operációs rendszerre találtak ki. (Win 7 ) alatt müködik ...
2019. szept. 21. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!