Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Youtube-on zene licensz...

Youtube-on zene licensz beillesztése a leírásba?

Figyelt kérdés
Sok videót megnéztem már, de a kérdésemre nem kaptam választ. Egyik youtube csatorna zongora kíséretét szeretném megosztani a videómban, amire lehet énekelni. Nem tudom, hogy a licenszért fizetnem kell akkor? Azt hol tudom? Vagy hogyan lesz oda írva hogy engedélyezték úgymond nekem? Bocsi ha bonyolultan fogalmaztam.

#licensz #Zene. Youtube
2020. ápr. 18. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
A tulajdonossal kell felvenni a kapcsolatot. Ha ő engedélyt ad (és ha ezért pénzt kér, kifizetted), ad egy hivatalos dokumentumot, hogy jogod van a zenét felhasználni. Ekkor felteszed a videót. Amikor a YouTube ráteszi a szerzői jogi követelést, annak ellent mondasz és feltöltöd a dokumentumot bizonyítva, hogy van jogod felhasználni. Ekkor leveszik a követelést.
2020. ápr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod!😊 és emailben vagy hol tudom felvenni a kapcsolatot?
2020. ápr. 19. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!