Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az outlasthoz hasonló játékok?

Az outlasthoz hasonló játékok?

Figyelt kérdés

Körülbelül ugyanolyan gepigenyu játék érdekelne (a resident evilt ismerem és a The forestet is)

Azért leírom a laptopom adatait

I5-7200U 2.5Ghz,a turbo boots 3.1Ghz

A grafikus kartya integrált,Intel HD graphics 600 ha jól tudom

És csak 4 giga ramom van egyenlőre

Köszi a válaszokat!



2020. máj. 8. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Amnesia: The Dark Descent, valamint a két DLC, a The Machine for Pigs, és a Justine. Az alap játékokhoz egyébként elérhetőek rajongók által készített történetek is, mint például a Fekete Keres, a Followed by Death, vagy épp az Emma története. Érdemes utóbbiakkal is tenni egy próbát, néhol elég kemény ijesztést hoztak össze.
2020. máj. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"(a resident evilt ismerem és a The forestet is)"


Hát, ha ennyire tág kategóriában is jó neked, szerintem helyenként a 2013-as Tomb Raidernek van egy ilyen feelingje.


Layers of Fear nagyon jó horror játék még, illetve a Perception-ban hangsúlyosabb a menekülés része, de összélmény szempontjából szerintem utóbbi nem olyan jó. Talán még a Daylight nevű horror játék ( [link] )

2020. máj. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A korábban említett Amnesiát én is ajánlom (főleg az első részt), illetve az elődjét, a Penumbra sorozatot.
2020. máj. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Amnesia

Piggy (roblox)

Layers of fear

SOMA

Dead by daylight

The forest

Silent hill

Condemned

P.T

F.E.A.R

Granny

Evil nun

Bendy and the ink machine (kedvencem)

Sinister edge

Dead space

Daymare

Alone in the dark


^^

2020. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2020. máj. 15. 00:36
 6/6 anonim válasza:
Szivesen!
2020. máj. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!