Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nincsen Magyar Tekkit...

Miért nincsen Magyar Tekkit Minecraft szerver? Te is hiányolod?

Figyelt kérdés

8 éve ismerem a játékot, talán az egyik legjobb játék a fiataloknak.


A tekkit mod packek engem annyira megfogtak, hogy a mai napig szivesen játszok/játszanék vele. De hiába kerestem az utóbbi 2-3 évben magyar tekkit szervert, amit találtam vagy bezárt rövid időn belül vagy nem volt stabil.


Arra lennék kíváncsi, miért nincsenek magyar tekkit szerverek miközbe a sima minecraftból a legújabb frissítéssel üzemel rengeteg szerver.


Túl drága üzemeltetni a normál szerverhez képest? Akik játszanak a szervereken (8-14 évesek) nem ismerik? Nincs rá igény? Nem tudnak szerezni hozzá értő admin csapatot akik felügyelnék a szervert? Túl speciális a szerver beállítása(mitől fagy ki mi lehet bugos)?


Ha lenne publikus magyar szerver titeket érdekelne?



2020. jún. 11. 13:40
 1/3 Crash11111 ***** válasza:
Nem tudom,de én is nagyon hiányolom. Én is 8 év játszok. Az összes osztálytársam/barátom akivel régen együtt játszottunk, mind fortniteoznak csak én nem. Nem hinném hogy drága az üzemeltetés. Vagy nincs rá kereslet vagy akinek keresete van rá nem mer szólni, hogy "b@zdmeg legyen már egy tekkit szerver".
2020. jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Crash11111 ***** válasza:

Egyébként én vagyok a RageTeam "főnöke" és fogunk majd csinálni egy Minecraft szervert, amin lesz tekkit is.

[link]

Keress meg ezzel kapcsolatba nyugodtan! Nevem: Crash Gyuluka. Ha csatlakozol a szerverhez megtalálsz az adminok között

2020. jún. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. A Tekkit már nagyon régi és elavult modpack (legalábbis ha a classicra gondolsz).

2. A modolt Minecraftot nagyon kevesen érdeklik, annyira hogy nem igazán éri meg futattni

Meg eléggé sok gamebreaking cucc van benne ami veszélyeztetheti a szervereket.

2020. jún. 29. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!