Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb internetes...

Melyik a legjobb internetes póker oldal?

Figyelt kérdés

Hallottam valami oldalról ahol alapból kapsz valami kezdő összeget.

Nem szeretnék nagyon pénzt beletenni, csak óvatosan játszogatni.

(elvileg lehet így szépen játszogatni, többszörözni)

Mi a véleményetek? belelehet bukni?


2010. aug. 1. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
33%

Nincs olyan, hogy legjobb, szerintem.Ha nagyon jól is játszol, akkor is be lehet bukni.Az internetes póker -az élővel ellentétben - szerencsejáték.És nincs olyan oldal, tudomásom szerint, ami ad kezdőtőkét.(elég sok oldalra vagyok regisztrálva, mivel változó, épp melyiken vannak jó versenyek).Amit max. kaphatsz, az a kezdőbónusz, aminek a számládra kerüléséhez kell asztalnál játszani, bizonyos számú leosztás után kapod meg, darabokban.

Ha kell még valami, szólj:D

2010. aug. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

kb mennyi az amit bekell tenni , és ha óvatosan játszol nem is nagyon veszted el. mert igazából én elég ha csak akkor játszok ha jó lapjaim vannak. esetleg csak úgy tudom elveszteni ilyen lassú folyamattal, hogy nagy vak vagyok:D

Vagy ez nem így van? így nem lehet játszani? mert elvileg lehet csak hajt, hogy te is megadod azt a sok pénzt mert hiszel a lapjaidban.

2010. aug. 2. 12:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha a bónuszt le akarod szedni, benne kell lenned legalább az első licitkörig, különben nem számolja a rake-eket.Igazából el lehet szórakozgatni úgy is, ahogy te írod, de ugyanúgy, mint ha versenyen játszol és sokáig nem adod meg semmire, úgyis behúz valamivel.Általában én két ásszal szoktam hatalmasakat bukni.Úgy szoktam ezért asztalnál játszani, hogy a flop-ot mindig megnézem, hacsak nincs valami nagy hívás.Én 5 éve játszom, kb. nullán vagyok, talán kis mínuszban.Viszont élő játékban (általában haverokkal) plusszos vagyok.

Fiú vagy amúgy?

2010. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja az lemaradt ha kb. 100 eurót/dollárt raksz rá, azzal el lehet pötyögni, kisebb versenyekre beülni, vagy sit'n'go-ra, ilyesmik.
2010. aug. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen Fiu, -ban nem szeretnék enni:D nem akarok nagyobb összeget berakni mint amim van, ilyen több 10ezreket. pl ha valaki aztmondja, hogy emeli 100dolcsival, vagy ilyesmi, akkor én nem pakolnám rá, hanem bedobnám. de ha végig csak tartják, akkor én is ha jó lapom van, de nem emelnék nagy összeget és énsem tartanám a nagy emelést, elvileg így el lehet szórakozni. ha csak jó lapod van akkor játszol.
2010. aug. 2. 14:17
 6/8 A kérdező kommentje:
jah, ezt már leírtam:D
2010. aug. 2. 14:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem úgy gondoltam.Hanem ráraksz a számládra 100 dollárt/eurót.Beülsz először egy kis tétes(akár fix limites) asztalhoz (mondjuk 0,05-0,10-es asztalhoz), kb 2 euróval be is ülhetsz.Itt gyakorolsz.Ha gondolod, no limites-hez is beülhetsz, de ott nagyobb az esély, hogy 2 perc alatt elveszíted, gyakorlásnak én a fix limitest vagy a pot limitest ajánlom.Vagy beülsz egy továbbjutós versenyre, amire 1 eurótól már be lehet ülni, de 2 vagy 3 euróért is(ez azért még nem nagy összeg), de ingyenes versenyek is vannak.

Na, kérdezz, ha van még valami.:D

2010. aug. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Emelned viszont igenis kell, ha mondjuk kézbe van egy magas párod, inkább vigyed el a kis pénzt, mindhogy csak megadod, és valaki lúzer lappal bejön, és lejön neki valami lap(két pár stb.)Tehát jó lapra igenis emelj!
2010. aug. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!