Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tetszik az új Nether update?

Tetszik az új Nether update?

Figyelt kérdés

#frissítés #Minecraft #Minecraft Nether
2020. júl. 7. 18:37
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nem rossz
29 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem rossz. Tedszik , főleg az új lila karmazsin deszka, abból szoktam a házamat építeni valamikor túlélőben meg a pancélerősítés és a fegyver erősítés is bejön. Ami nem tedszik azok az új Piglinek, amik ok nélkül támadnak.

Tipp: meny oda a sima zombimalacokhoz, azoktól félnek.

2020. júl. 11. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ok nélkül támadnak. Legyen rajtad vagy a kezedben arany, akkor békén hagynak.
2020. júl. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Igen, tetszik.

Ami tetszik: lélektűz és változatai, iránykő, karmazsin erdő, strider (nagyon aranyos), bazalt delta.

2020. júl. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#2 majd kipróbálom köszi.


Az iránykő arra jó, hogy az iránytűvel kezdjünk valamit, de ha villog mintha enchantolt lenne , akkor mivel másabb?

2020. júl. 14. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon joo
2020. júl. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#2

Dehogy. Aranypáncél (legalább 1 elem - cipőt szoktam, mert ahhoz csak 4 aranyrúd) kell hozzá!

2020. júl. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Na ez kellett. Mert igazán ezek előtt semmit se tudtál csinálni a netherben max szerezni olyan fekete csontváz fejeket (nem tudom mi a neve) és akkor még azt a barna homokot vagy mit hogy megidézd a withert meg max a lootok miatt meg hát a blaze rudok miatt hogy átjuss az endbe mostmeg valami szuper lett több lehetőséged van ott és akár ott tulélőzni is lehet
2020. júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7: wither csontváz, wither koponya és lélekhomok
2020. júl. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 nether nélkül nem lehetett volna az endbe jutni sehogy. + aki potizik annak kell az orlangpor
2020. szept. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!