Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Need for Speed Most Wantedben...

Need for Speed Most Wantedben hogyan kell elérni a "Reckless Driving" nevű kihágást (Infraction)?

Figyelt kérdés

Van ugye nyolc kihágás (angolul Infraction) amit el lehet érni a rendőrségi üldözés során, ebből hét egyértelmű, van ugye: gyorshajtás (Speeding), extrém gyorshajtás (Excessive speeding), cserbenhagyás (Hit and Run), rendőrjárművel kontakt (Ramming a Police Vehicle), letérés az útról (Driwing off the Roadway), Tulajdonban okozott kár (Damage to Property) és ellenállás a letartóztatásnak (Resisiting Arrest). Ezek egyértelműek és általában el is tudom őket érni gyorsabb autókkal.

Van viszont egy nyolcadik típus is, a "Figyelmetlen vezetés" (Reckless Driving), amit sehogy se sikerül, nem tudom mit kellene hozzá csinálni. Hajtok mint a meszes, töröm a lámpaoszlopokat, kocsikat, üldöz 200 rendőr, mégse pipálja be a nyolcadikat soha. Ahhoz mit kell csinálni? Vagy csak bizonyos szint fölött engedi? Feketelista 6. vagyok jelen pillanatban.



2020. szept. 22. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyorshajtás rendőr mellett:

200 mp/h ~ 320 km/h

2020. szept. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na kérdező, elérted a "Reckless Driving" nevű kihágást?
2021. jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!