Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményétek a Prehistori...

Mi a véleményétek a Prehistoric Kingdomról az "early access" előzetes alapján? (állatkertépítős, management játék, dinoszaurusz rajongók)

Figyelt kérdés

Én előzetes alapján már most úgy látom, hogy egy sokkal jobb és mélyebb játék a Jurassic world evolutionnál és sokan valószínűleg erre vártak a frontiertól is és nem arra, amit végül szállítottak. Ráadásul ezt a játékot egy indie csapat fejleszti.


https://www.youtube.com/watch?v=t_68sGMqHHU&t=1s


Az egyetlen "csalódás" a játékkal kapcsolatban, hogy nem teljesítik az early access listát az 50 állattal, de mivel később hozzá lesznek adva, ezért nem annyira zavaró nekem.

De már így is sokkal inkább állatoknak tűnnek ezek az őslények, mint a "JW" vidámpark szörnyei. Teljesen Planet zoo-feeling.



2020. okt. 2. 12:35
 1/4 Simon Petrikov ***** válasza:
Nagyon tetszik, igaz kicisit én is csalódtam, hogy 22 lesz 50 helyett először, illetve amit még észrevettem, hogy az emberek még mind ugyan úgy mozognak, és hogy a Microraptor rendesen repült, nem siklórepült, ami helytelen. A Planet Zoo-ra való hasonlóság csak jó jel lehet.
2020. okt. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy a microraptor egy másik madárházas állat "rigjét" (ez a jó szó rá?) használja. A Prehistoric Kingdom oldalon, az állatok fülnél kint van 22 ikon, a nem leleplezett állatoknál kérdőjel. És a "mini exhibit" állatoknál a microraptor mellett van egy kérdőjeles ikon még. Lehet eredetileg az az állat szerepelt volna a trailerben, csak Nigel miatt gyorsan cserélték, mert jobban passzolt hozzá.

Lehet egy olyan dinoszaurusz lesz, ami tényleg tud repülni. A microraptor meg később kap saját animációt.

[link]

2020. okt. 3. 23:23
 3/4 A kérdező kommentje:

*Archaeopteryx például? Tudtak repülni? Vagy az túl hasonló lenne?

Még valamilyen kisebb pteroszauruszra tudok gondolni. Az talán kellően más.

2020. okt. 3. 23:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lepődnék meg ha hosszú távon a Frontier/Universal nem tudna versenyezni vele, akkor valamivel berágalmazná a fejlesztő csapatot. Ami nagyon könnyű lehet a modtámogatás miatt. Amint első modder betesz egy Jurassic Park/World stílusú állatot, azon nyomban ha tippelnem kéne, már megy is a per a nyakukba.
2021. jún. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!