Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri a Sims2-t kérnem...

Megéri a Sims2-t kérnem karácsonyra? Jó játék?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretném a sim2-t karácsonyra, de nem tudom, hogy jó játék-e, megéri-e, stb. Mondjatok véleményeket! Köszi!
2008. nov. 30. 14:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Hát nagyon jó játék, nincs soha sem vége, nem lehet kijátszani, mivel a végtelenségig lehet vele játszani, nem úgy, mint pl. egy lövöldözős, vagy egy autós játékkal ahol megnyersz mondjuk 40 versenyt és vége van a játéknak... Bár internetről, kicsi hozzáértéssel ingyen le lehet tölteni, plusz még számos kiegészítőt is hozzá. Ha érdekel a dolog ( a letöltés) akkor tudok segíteni. Ha meg nem akkor kérd meg karácsonyra, mert tényleg a megunásig játszhatsz vele. Az egyetlen hátránya, hogy ugyebár írtam, hogy rengeteg kiegészítő jött ki hozzá (cuccok, helyszínek, stb.) és onnantól kezdve már nem éri meg mert mindegyik kb. 5-6 ezer forint és akkor megint bejön a torrent...
2008. nov. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
szuper játék, én imádom és nem bírom megunni! xD de a tavasszal megjelenik a sims3 is, ami még szuperebb lesz (ahogy olvastam róla) ,lehet hogy érdemesebb lenne majd azt (is :D ) megvenni..
2008. nov. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
jajj nagyon köszönöm, csak az a helyzet, hogy pont akkor van a szülinapom, és arra máe megvan az ajándékom, mert koncertre megyünk, de majd lehet hogy gondolkodom rajta, de még írjatok, shogy szerintetek lenne a helyes döntés, ti mit csináltátok?
2008. nov. 30. 14:30
 4/11 A kérdező kommentje:
jah és még azt szeretném tudni, hogy mi az a zöld kő ami benne van?
2008. nov. 30. 14:31
 5/11 A kérdező kommentje:
nagyon jó a sim3! láttam a bemutatóját... Szerintetek kérjem most, vagy inkáb a sims3-t tavasszal?
2008. nov. 30. 14:38
 6/11 anonim ***** válasza:
A zold kristály mindig az éppen kiválasztott (aktív)sim feje fölött van, továbbá mutatja a hangulatot. Szerintem mostmár várd meg a Sims 3-mat mert a 2-nél biztos jobb lesz, és addig a Sim 2-őt ki se tudnád teljesen tapasztalni. Ajánlom inkább az Állatos krónikákat karácsonyra. Van benne 2 végigjátszható történet és az egészet a Sims 2 motorja hajtja. Plussz van benne szabad játékmód, ami ugyan az mint a Sims 2+ házikedvencek kiegészítő.
2008. nov. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyszerű játék a The Sims 2, de ha választanék akkor inkább a Húsvéti Nyuszi hozzá a The Sims 3-at...(Ha addigra megjelenik, mert szoktak csúszások lenni... ), de arra ügyelj, hogy a számítógépednek a kapacitása elbirja a The Sims 3-at mivel a 2 is sokat foglal a 3 meg mégtöbbet fog...
2008. dec. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen... már megbeszéltem a szüleimmel, de valszleg 1 évet várok, mert biztos nagyon drága lesz...
2008. dec. 1. 21:21
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a helyedben a Sims 3-at várnám tavasszal. A 2 mai szemmel már kicsit elavult kezd lenni.


Infók a játékról: [link]

2008. dec. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elvileg olyat látam egy ikyen reklám magzinbsn (Tesco)Hogy ha veszel egy sims 2-ot (6990 FT) akkor ingyen választahatsz 1 kiegészítőt hozzá!bár szerintem is várd a sims 3-at a 2-ot meg totsd le addig HOGY LEGYEN MIN ADDIG JÁTSZANI! :D
2008. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!