Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen állatokat hiányoltok a...

Milyen állatokat hiányoltok a Planet zooból?

Figyelt kérdés

Én személy szerint leginkább az afrikai orrszarvú fajokat, szerintem eléggé fura, hogy kimaradtak a játékból és az indiai orrszarvú került be valamelyik afrikai helyett.

Leírhatjátok, hogy konkrétan ti mit látnátok még szívesen a játékban, de rakok egy szavazást is.



2020. dec. 8. 18:23
A kérdező szavazást indított:
afrikai orrszarvúak
szurikáta
madarak minden mennyiségben
halak és akváriumok
kisemlősök, mint cickányok, egerek, sünök, stb.
denevérek
lajhárok
még több tengeri emlős (oroszlánfóka, rozmár, manátusz)
tojásrakó és erszényes emlősök (kacsacsőrű emlős, hangyászsün, oposszum, sb.)
tengeri hüllők (tengeri leguán, tengeri teknősök)
5 szavazat
 1/6 Mr. Samu ***** válasza:
Többet is pl halak akváriumok denevér kisemlősök lajhártengeri emlőstohásrakóés erszényes... több erszényestengeri hüllők
2020. dec. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem is értem a Frontiert. Ha jól tudom, már a Planet Coaster óta mindenki a vízi attrakciókért rágja a fülüket, de a Jurassis worldöt is képesek voltak vízi dolgok, pl. akváriumok nélkül kiadni és a Planet zoonál is egy évet kellett várni valami vízi kiegészítőre. Ami amúgy tök jó lett. Pingvinek. <3
2020. dec. 8. 18:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Több macskafélét szeretnék, de ez egyéni preferencia :)


Szurikáták nagyon hiányoznak, eddig minden valaha létezett állatkert-menedzselős játékban léteztek, csalódtam, mikor megtudtam, hogy a Planet Zoo-ban nincsenek. Több víziállat sem ártana, halak.

2020. dec. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! Szerintem repülő madarak nagyon jók lennének viszont erre szerintem minimum egy évet még várnunk kell. Én a vízidisznókat látnám legszívesebben a játékban de most, hogy mondod a szurikáták sem jönnének rosszul. Ja és hiúzokat is nagyon szeretnék esetleg rókákat. Ha nem is repülő madarakat akkor földön járókat behozhatnának mert jelen pillanatban csak öt van a játékban. Pl.:kakapó. Ha terráriumi állatra gondolunk akkor a kaméleonokat mondanám bár nekik külföldön flexáriumokat alkalmaznak (én is ezt preferálom) és szerintem ezért nem jöttek be még a játékba.
2020. dec. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én legjobban a madarakat hiányolom. Eddig csak 8 faj vásárolható meg a játékban, ami a 10 ezer ma élő madárfajhoz képest édeskevés!


Kellene még szerintem ocelot, alpesi mormota, lajhár, kaméleon, tengeri leguán és zöld anakonda.

2023. febr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Lajhár biztos lesz már, hogy van ez az új prehistoric kingdomból kölcsönzött mini-kifutó, amibe a denevéreket meg lepkéket lehet rakni.

A madarak többsége is abba menne szerintem. Leszámítva azokat, amik nem tudnak repülni vagy elfogadható, hogy csak a földön mászkálnak (mint a flamingók).


Szerencsére azért ahogy látom a kívánságaink teljesülnek szép lassan. Egy csomó bekerült azokból, amit írtunk.

A madarak meg közel vannak, én azt érzem.


Az akváriumokra és a teljesen vízi állatokra viszont tuti várni kell majd a Planet zoo 2-ig.

De biztos elkészül, mert a Jurassic world után a második legsikeresebb címük ez a játék.

2023. febr. 1. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!