Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvettem a Minecraftot Xbox...

Megvettem a Minecraftot Xbox One-on, hogyan tudnám PC-n játszani ingyen?

Figyelt kérdés

2020. dec. 28. 20:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Le kell kalózkodnod.
2020. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az nem az én műfajom...
2020. dec. 28. 20:37
 3/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
PC n belepsz XBox Live ra MS Storeba es hatha ott is elerheto
2020. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, nem volt jó :/
2020. dec. 28. 20:43
 5/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


XBox Play Anywhere listajat kell nezegetned


sajnos nem olyan jatek mostmeg ami jatszhato PC n is ha xboxon megvan


hogy mertnem ez megint csak MS buneinek listaja...

2020. dec. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Egyébként érdekes, hogy pont ez a játék nincs fent, amikor pont a Microsofté...
2020. dec. 28. 20:48
 7/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
51%

"MS büneinek listaja"


ez van ha MS az emberiseg Istene es Bill Gates a Pápa

2020. dec. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Páran el vagytok tévedve egy kicsit. Mikor volt olyan, hogy ha megvettél egy játékot egy platformra akkor megkaptad az összes többire is ingyen? Meg kellett venned külön mindenre minden egyes alkalommal.


A Microsoft néhány játéknál ezt elérhetővé tette, ez nem egy olyan dolog amit köteles megtenni minden egyes címnél.

2020. dec. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A minecraft letöltése nem illegális és én nem hivnám kalózkodásnak. A minecraft.net en NEM A JÁTÉKÉRT hanem a felhasználóért fizetsz a játékot ingyen is le tudod szedni csak fiók nélkül nem lehet használni mert ügye le kell kalózkodni. Ha mondhatok tippet ott a mineshafter launcher, elég nevet beirnod jelszo lehet akármi. Amugy ha nem játszol ilyeneken hogy mineplex hypixel akkor teljesen fölösleges kifizetned a felhasználót, éb legalább is annak tartom. Amúgy itt a lehúzás, az ember azt hiszi hogy magáért a programért fizet 12E huf ot mikor csak egy kb 500HUF ot érő kódért és azonositóért fizetsz, de ha fizetni akarsz a SEMMIért hajrá :)
2020. dec. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A minecraft.net en NEM A JÁTÉKÉRT hanem a felhasználóért fizetsz a játékot ingyen is le tudod szedni csak fiók nélkül nem lehet használni mert ügye be kell lépni az ott kifizetett felhasználóval , bocsi elirtam :)
2020. dec. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!