Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy találjam meg a stronghold...

Hogy találjam meg a strongholdban az end portált?

Figyelt kérdés
Megtaláltam egy strongholdot, az achievment kész lett, könyvtárat is találtam, de az end portált nem. Lehet, hogy nincs összeköttetés a szobálya között?

2021. jan. 22. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs erre módszer, az erődök teljesen randomizáltak. Be kell járni az egészet. Ha egyáltalán nem találod, előfordulhat, hogy glitches volt a generálás, és egyáltalán nincs benne portál - bár ez ritka.
2021. jan. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
meg kell keresni
2021. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
de ha esetleg mégsincs meg a portál, keress egy másik stronghold-ot egy jó pár ezer blokkal arrább.
2021. jan. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lemás tam a mapot, spectatorban megnéztem és a portál szobálya csak úgy "lebeg" az ajtaja el van falazva
2021. jan. 27. 22:10
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
előfordul... Notch óta senki nem nyúlt hozzá, hogy javítson a generálási hibáin...
2021. jan. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!