Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik az a játék, amit...

Melyik az a játék, amit tudatosan vásároltatok, de sohasem játszottatok vele egy percet sem?

Figyelt kérdés

Tudatos vásárlásra gondolok kifejezetten, tehát amikor ti akartatok megvenni egy játékot, nem valaki nektek ajándékozta vagy valahol nyertétek stb. mert olyan nyilván van hogy azzal nem játszik az ember amit kap.

De olyat, amit ti vettetek magatoknak, mert érdekelt, de valami miatt (közbejött valami, hirtelen elment a kedv, akármi) egy percet sem játszottatok vele azóta sem?

Azért merült fel bennem a kérdés, mert én egy hónapja megvettem a Witcher 3-at Steamen akciósan, ráadásul Game of the Year editiont vagy mit, de azóta sem játszottam vele egy másodpercet sem. :D Érdekelne van-e más is hasonló cipőben, és ha igen melyik játékkal?



2021. febr. 5. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Sok ilyen volt, amikor először volt számítógépem. Címekre nem emlékszem, de rájöttem, hogy nem is szeretnék erőszakos játékokkal játszani :D
2021. febr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
LA Noire, Telltale Game of Thrones, Medieval Total War Attila
2021. febr. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Akkor sorolom a Gog-könyvtáramból, amiket megvettem, de szabadidő és kellő életkedv hiányában még nem néztem rá:

Alien Nations

Dawn of Man

Obduction

1849

Railroad Tycoon 2-3

Big Pharma

Empire Earth 2

Kynseed

Lost Sea

Empires: Dawn of the Modern World

Imperialism I-II

Praetorians

Stardew Valley

Crystal Caves HD

2021. febr. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Wolfenstein Youngblood
2021. febr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Akármilyen rossz érzéssel tölt el a kérdés mert a még mindig nem játszott vett játékaimra emlékeztet, tetszik a kérdés :D Van egy pár:


-Crysis: Maximum Edition (3 lemezzel, nagyobb dobozzal, ilyen: [link]

-SimCity 4 (használt, dobozos)

-Split/Second Velocity (használt, dobozos)

-Counter Strike: Source (dobozos, ezzel besz*ptam, mert már felhasználták a Steames kódot, csak ezt nem tudtam :D)


Ezenkívül még valami Steames játék egy euróért, Orion: Prelude vagy mi


Originen: Shift 2 Unleashed, NFS: The Run, NFS: Most Wanted 2012 (ami utána ingyenes volt egy ideig, hupsz :D)


Igazából csak időm meg motivcióm nem volt még ezeket kipróbálni, túl sok játékom van még ezen felül amivel játszok :D

2021. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
5-ös vagyok, a link végén a zárójelet ki kell törölni. Ja meg van még vettem egy pakkba csomó PS2 játékot, ezek közül van a WRC:4 PlayStation 2-re csak annyira karcos a lemez hogy nem olvassa be :D
2021. febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Amivel egyáltalán nem, olyan nem volt, mert mindig megnézem, amit veszek. Viszont amit hamar letettem olyan igen. Fiatalabb koromban a horrorjátékokat szerettem venni, aztán rájöttem, túl fosós vagyok hozzájuk. Például a F.E.A.R. 1-2, Condemned: Criminal Origins olyan, amit hamar letettem. Szerintem sose fogom őket végigvinni :D
2021. febr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
#7 valamiért nekem is ott figyel az amnesia steamen, sose fogok hozzányúlni :D (ezt kifelejtettem a felsorolásból)
2021. febr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%

Ja az Amnesia, Outlast nekem is :D


De ezek ingyen voltak.

2021. febr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
70%
ja tényleg, akkor az nem számít. ha van olyan mod hogy befekhetsz egy szekrénybe és alhatsz reggelig, akkor talán végigviszem
2021. febr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!