Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A the last of Us miről part 2...

A the last of Us miről part 2 miről szól??

Figyelt kérdés
Játszom a játékot play stationhoz de miről szól???? szerintem elég komoly játék nem vagyok othon a játékokban de komoly meghal benne dina????? vagy játék felélnél vagyok több mint a felénél ,de már 5 napja kb nyomatom játékot egy kicsit azért nehéz is kel benne gondolkozni nagyon jómagyr felirattal van nektek mi a véleményetek róla???
2021. febr. 7. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
?????
2021. febr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Játszom a játékot play stationhoz de miről szól???? szerintem elég komoly játék nem vagyok othon a játékokban de komoly meghal benne dina????? vagy játék felénél vagyok több mint a felénél ,de már 5 napja kb nyomatom játékot egy kicsit azért nehéz is kel benne gondolkozni nagyon jó magyar felirattal van nektek mi a véleményetek róla??? nem érted??
2021. febr. 7. 11:58
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
??
2021. febr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
de értem?????????????
2021. febr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
most akkor nem érted abby meghal benne ??
2021. febr. 7. 18:55
 6/8 anonim ***** válasza:
nem tudom ?????????
2021. febr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
aha de akor miért teszel kérdőjelet a végére?
2021. febr. 7. 21:27
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem jó játék, de elképesztően túl van értékelve. Ennyi "Év Játéka" díjat még egyetlen játék sem gyűjtött be, de garantálom, hogy öt év múlva senki sem fogja a Best Of listájára felrakni. Még emlékszem, mikor a Detroit: Become Human-t nyálazta körbe mindenki, aztán hol van már a Detroit?
2021. febr. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!