Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mire jó a Battle Pass?

Mire jó a Battle Pass?

Figyelt kérdés

Jelenleg a Rogue Company játékkal játszok és nagyon tetszik.

Ugye itt is van Battle Pass ami fizetős ha jól tudom, még soha nem éltem ezzel a lehetőséggel.

Megéri előfizetni rá?

Ad valamilyen pluszt vagy miért jó ez a BP?



2021. febr. 21. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Arra jó, hogy játsszál vele!
2021. febr. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Anélkül is tudok..
2021. febr. 21. 12:57
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Általában battle pass-szal a behozott DLC-ket, újdonságokat kapod meg, pl új pályák, karakterek, fegyverek, skinek stb.

Eddig mindig minden DLC-t megkaptál, manapság már ezt is évente kell venni, csak hogy fizess érte.


A normálisabb játékokban ha nem érhető el mindenkinek az adott dolog, csak aki fizet érte, egy idő után beviszik az alap játékba, de lehet pl 2 hónap után. Tipikusan ilyenek voltak régen a CS:GO operation-ök.


Nézd meg mit tartalmaz a BP, ha ad olyat, ami nagyon kell neked ÉS akarsz költeni a játékra, megveszed, én személy szerint nem szoktam ezeket megvenni.

2021. febr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!