Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty: Modern Warfare...

Call of Duty: Modern Warfare Remastered grafikája jobb mint az infinite warfare ???

Figyelt kérdés
van olyan grafikája mint a modern warfaréé megéri megvenni??? mert meg van a coal of dutty cold war de azt már kivittem haverom pedig azt mondta onlinen csak a warzonet tudom abból is két pályát csak akkor tudom ha van play station plus az is mit jelent??? elmondaná valki vagy akkor a ramastered mihhez hasonlítható?? a modern warfarehez?? vagy a modern warfaret kellen megvennem és akkor tundák onlinen játszani??
2021. márc. 3. 12:13
 1/3 anonim válasza:

A Call of Duty Modern Warfare Remastered a Call of Duty 4: Modern Warfare felújított változata. Nem összekeverendő a Call of Duty Modern Warfare-rel, ami 2019-ben jelent meg és a Cod Modern Warfare sorozat rebootja. Warzone-t ingyen lehet játszani, Playstation-ön szükséges hozzá ps plus, hiszen a Warzone egy kizárólag multiplayerben játszható játék.

Nem tudom, hogy itt a 2019-es Modern Warfare-re gondolsz-e, a 2007-esre vagy a 2016-os remastered verzióra. A 2007-esnél mindegyik utána megjelent résznek, (kivéve a Nintendo ds-re Wii-re és a Psvitára kiadott részek) jobb grafikája van. A 2016-os remastered verziónál minden utána következő résznek jobb a grafikája, a 2019-es Modern Warfare-nél viszont szerintem nincs jobban kinéző Call of Duty. Arra a kérdésre pedig, hogy a Modern Warfare Remastered vagy az Infinite Warfare a jobba kinéző, arra a válasz szerimtem az, hogy az Infinite Warfare néz ki jobban.

2021. ápr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a motor hajtja mindet amugy szinte, talán utolsó kettőt nem.
2021. ápr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
aha jó régi kérdésem volt ez már !!
2021. ápr. 17. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!