Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért ilyen népszerűek az...

Miért ilyen népszerűek az öldöklös,lövöldözős katonai játékok?

Figyelt kérdés
Aki használja, miért gondolja ezt olyan szórakoztató dolognak/mi vonza benne?
2021. márc. 28. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Az exem azért szerette a lövöldözést, mert egy rakás sz.r volt az àgyban, meg amúgy az élet minden területén és így kompenzàlta hiànyosságait. Ettől érezte magát férfinek. Amúgy jó, nincs vele baj amíg egészséges keretek között űzi valaki. Az a dög csak ettől érezte magát férfinek, nem hiába léptek félre az exei. Bár én is inkább leléptem volna időben.
2021. márc. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére az nem annyira népszerű akik úgy nézik le azokat akik játszanak, hogy tulajdonképpen azt sem tudják mi az. Amúgy jah, a tv-ben elmegy ha szétlövik egymást, de ha épp egy pixelkatona " lelő " egy másik pixelkatonát, az jujj micsoda erőszak.
2021. márc. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
#1 ez nem a tini/felnőtt párkapcsolatok kategória!
2021. márc. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert jó figyelem elterelőnek egy szar nap után. Leköti az embert, na meg nincs bennük ez a "játszál vagy lemaradsz és hátrányban leszel" system mint a legtöbb játékban ami dolgozó emberként krva szar hogy a játék megkövetel egy bizonyos napi teendőket.
2021. márc. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
Semmi értelme, ahogy a MOBAknak sincs. Egy idő után én mindegyikbe beleuntam. Csak elszívják az életedet.
2021. márc. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Engem az öldöklés csöppet sem érdekel bennük, engem a bújócska-fogócska rész izgat, túljárni a másik eszén, stb. Aki szerint pl. a Call of Duty "agyatlan lövöldözés", az még életében nem nyert egy meccset sem. Sokkal inkább észjáték, mint reflex.
2021. márc. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Anno egy hasonló kérdésre az volt a válasz, hogy az emberben van vadászösztön, és azt ki lehet élni (már akinek) a játékokkal, illetve stresszelvezető is.
2021. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert a való életben nem mehetsz ki az utcára szétlőnni Pistike fejét,mert beszólt neked. Stresszlevezető.
2021. márc. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!