Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez mi lehet a minecraftban?...

Ez mi lehet a minecraftban? Esetleg herobrine? Vagy ő nem létezik?

Figyelt kérdés

Osztalytarsammal szépen nyugodtan minecraftoztunk egy lapos kreatív világban. Aztán fura dolgok történtek:

Volt lerakta slime egyszer csak vagy 10db ki volt ütve. Azt hittem hogy osztálytársam szórakozik mondom ok. Aztán építettünk egy széket de elrontottuk ezért újra kezdtük. Szinte kész volt amikor az egész eltűnt mintha kiütötték volna. Itt megint mérges lettem osztálytársamra mert azt hittem ő volt. Újra elkezdtük és osztálytársam hogy nem ő volt félre állt én csináltam tovább aztán megint mint az előbb eltűnt és semmi nem maradt belőle. Utánna arrébb mentünk és ott építettünk két üveg “erődöt” és bele mentünk hogy bizonyítsuk hogy nem a másik csinálja. Először csak le raktunk egy blokkot de az ki ütődött. Utánna vissza raktuk és egy ideig nem volt semmi. Utánna megjelent kőből egy kereszt és a földbe vagy 5 kereszt volt meg ásva. Mivel egy kb. 1 másodperc alatt történt így tudtuk hogy nem a másik az. Elkezdtünk teszteket csinálni és ezek történtek:

Egy háromszor hármas területre a semmiből megjelent láva. Utánna fából csináltunk egy kis Mini Mini erődöt amibe mindketten bele álltunk és az osztálytársam egyszer csak kívül volt. Utánna egy pár blokknak távolabb kiüttünk 1-1 blokkot bele álltunk és vártunk.

Egyszer csak egy csomó víz lett körülöttünk. A vizet elállitottuk vissza álltunk és vártunk. Aztán előttünk egy 10x10es lyuk lett alapkő aláig. Kicsit arrébb álltunk és megint lett egy. Majd egyszer csak a földön lett egy könyv osztálytársam megnézte utánna oda adta nekem és az volt benne:

Cím: Herobrine:)

Benne: You kill:)

Én csináltam a világot és nem kicsit megijedtem így kiléptem és ugye osztálytársam is kidobta így.


Szerintetek ez mi lehetett? Én nem hiszek az ilyen Herobrine meg ilyenekben de ez fura volt.

Semmi mod nem volt talán meg ez is a legfurább.

Szerintetek mi lehett ez? Azóta nem mertem visszalépni.



2021. ápr. 11. 15:28
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem a haverod volt, csak kikapcsolta a commandblockoutput-ot
2021. ápr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ÁLLÍTÓLAG nem ő volt mert most is írja egy csoportba hogy nézzük meg azt a világot úgyhogy nem tudom
2021. ápr. 11. 16:16
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő trollkodott. Amúgy a “you kill” azt jelenti hogy “te ölsz”.
2021. ápr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én is trollkodtam, hogy


/tellraw @a {"text":"XY joined the game","color":"yellow"}


(Valaki csatlakozott a játékhoz - kamú szöveg)


és mellé még...

/tellraw @a {"text":"<XY> csácsumicső"}


(mintha írna chaten)

És full hihető volt, amég valaoi meg nem nyomta a TAB-ot (kilistázza a játékosokat)

2021. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Gofrisütő ***** válasza:
100%
Herobrine nem létezik. Ez nagyon parancsozásnak tűnik. Egy paranccsal ki lehet kapcsolni, hogy látszódjon, ha valaki beír egy parancsot. Létpj be egyedül és írj be akármilyen parancsot, ami nem öl meg téged, pl egy give parancsot. Ha a chatre nem írja ki azt, hogy lefuttattad a parancsot, akkor a barátod volt. Ha kiírja, akkor lagg lehetett, vagy ötletem sincs, de nem létezik herobrine.
2021. ápr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Herobrinet megettem mielőtt belekerülhetett volna a játékba. Nem létezik... Többé már nem :)
2021. jún. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ezek parancsok...

különben nem nézted ki írta alá azt a könyvet?


és az a "You kill" úgy nem helyes... csak "I will kill you! 666" vagy valami. Ha a haverod átcsesz, legalább csinálná jól!


Állítólag nem ő volt -> letagadta és simán elhiszed

2021. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!