Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps4 en a digitálisan vásárolt/...

Ps4 en a digitálisan vásárolt/telepített játékokhoz állandóan kell internet?

Figyelt kérdés

A kényelem, mobilitás miatt döntöttem a digitális játékok mellett, de pl az online játékokban csak azt látom hogy szinte mindent meglehet venni, jobban haladnak valódi pénzzel, jobb cuccaik vannak.

De ha csak úgy a menüben online vagyok, akkor is látom az új akciókat pl, ösztönözve a további vásárlásra.


Ezért én A 2016 os Doom on, és az Overwatchon kívül befejeztem a multit.

És egy javarészt offline gépet szeretnék.


Szinte csak offline játékokat töltöttem le, de hiába állitom offline üzemmódba, folyton kéri az igazolást, hogy enyém e a játék, volt xbox One om is, ott simán ment offline.


De itt, ha el is indul, kb fél óra után kéri az online igazolást.


Tulajdonképpen visszább akarok venni úgy általában a netből, törölni pl a facebookot, kevesebbet youtube ozni, stb, ehhez a gondolathoz ment volna az offline ps4.



2021. ápr. 22. 10:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, meg anno a Hellblade csak digitálisan volt, csak ps4 re, ezért is vásároltam ezután online. Amiket hiába van feltelepitve, offline nem nagyon tudok használni..
2021. ápr. 22. 10:40
 2/4 Kedves Vezető ***** válasza:
Én úgy tudom hogy állandóan kérni fogja a netet, ezért van ez az elsődleges-másodlagos profilszrság is psen. Illetve talán amelyik profilod elsődleges, ahhoz lehet nem kér, de ahhoz hogy váltogass a profilok közt is kell net, csak az elsődleges profil tud minden játékot használni. De ahhoz is mindig be kell jelentkezned szerintem a psn be. De lehet tévedek.
2021. ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Offline a digitalis játékokkal úgy tudsz játszani ha elsődlegesnek allítod be a konzolodat akkor mennie kell
2021. ápr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, akkor minimum addig kell egy kis net míg átállítgatom.

Mert az a baj hogy a játékok egyik fele ezen, a másik a másik profilon van. Kipróbálom.

Majd megírom mire jutottam, hogy kéri e egy idő után a netet.

Köszönöm a válaszokat!

2021. ápr. 22. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!