Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet újrakezdeni a...

Hogy lehet újrakezdeni a Desiny 2 kampányt, és hova tűnt a Warmind és Osiris es dlc?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy Amanda Hollidaynél lehet újrainditani a kampányt, de csak hajót árul. A Collectable armorokat sem tudom hol lehet felvenni.


Nem értem az egészet, minden kiegészítőm megvan, kivéve a Beyondos, de sehol sincs pl az osirises quest, Tessnél sincs.


Gondoltam megkérdezem hátha valaki érti ezt, mielőtt uninstallozom.



2021. máj. 1. 17:34
 1/7 A kérdező kommentje:

Régen végigvittem, most itt állok a toronyba, hiába készítek új karaktert, akkor sem kezdi az elejéről.

Eddig majd 40 ezer ft omba ban ez a game, hogy lehet ezt előlről kezdeni?

2021. máj. 1. 17:47
 2/7 A kérdező kommentje:
Közben megpróbáltam másik profilról, onnan is a toverből indul. Olyasmira gondoltam hogy csinálsz egy új karit, és kezdődik előlről, mint pl az ESO ban. De nem, nincs türelmem ehhez, ráment a szombatom és még mindig nem tudtam előről kezdeni. 40 ezer ft a lefolyóba.
2021. máj. 1. 19:16
 3/7 A kérdező kommentje:
Tényleg inkább folytatom az esot, ott legaább pár kattintás és kezedben a quest napló is.
2021. máj. 1. 19:18
 4/7 Kedves Vezető ***** válasza:

Valahogy újból lehet kezdeni, igazából a free to play el bszták el, és most mindenki a Towerbe kezd/elvan jutva odáig.

Haver is ezzel szívott, mert hiába törlöd a karaktert, és csinálsz újat, ugyan ott leszel, ugyan olyan erős. De van valahol egy npc akinél ujra lehet kezdeni, de nem tudom hogy kell e hozzá még venni valami dlc szerűséget.

2021. máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kedves Vezető ***** válasza:

[link]


40huf.nesze neked.

2021. máj. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pedig ez egy nagyon jó kampány volt. Akkor minek vetették meg a játékot?
2021. máj. 1. 20:21
 7/7 Kedves Vezető ***** válasza:

Az egyik legjobb fps kampány, amit szívesen újrajátszana az ember. Változatos helyszínek, álleejtős cinematicok..

Valószínűleg ezért törölték, így veheted megfele a dlcket.

De az hogy hova lett a pénzed, minek vették meg sokan a Legendary editiont, stb rengetegen kérdezték, és ahogy elnézem a fő sztori kitörlése is elég nagy port kavart.

Akkor most jelenleg tudsz pvp-z ni 40 ért, oszt annyi :)

Meg vannak ilyen hordás' helyek, azokat tudjátok nyirogatni..

2021. máj. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!