Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek visszakerül még a...

Szerintetek visszakerül még a fő kampány a Destiny 2 be?

Figyelt kérdés

Nekem igazából az volt a Destiny 2.

Emlékszem mikor először jöttek azok a tüskés kis izék, alatta meg valami hegedűs zene szólt, mindez bszrás látvánnyal.Aztán a lobbiba lehetett focizni, meg ilyesmi, tök jó kis game volt. Meg ha egyszer kifizettem (Legendary Editiont) akkor miért nem tudom letölteni, és újrajátszani a fő kampányt, ami talán az egyik legjobb fps kampány?



2021. máj. 11. 16:20
 1/1 Kedves Vezető ***** válasza:
100%

Mindenki imádta.

Az a baj hogy ez nem olyan MMO mint pl az ESO. Hogy amit megvettél ottmarad. Bár kérdés az is hogy mit vettél, hiszen azóta ingyenes. Arra hivatkoztak hogy nagy tárhelyet folal, de mivel valóban egy hosszú, többször újrajátszható epikus, közkedvelt kampány volt a Red War is pl, nem hiszem hogy visszarakják. Ösztönözve ezzel az új dlck vásárlására.

2021. máj. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!