Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Pokoli szomszédok játék...

A Pokoli szomszédok játék mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Gyerekként anno játszottam vele, és akkorról úgy rémlett hogy könnyebb volt, de most elkezdtem vele ismét játszani és elég nehéz, már pár pálya után nem tudom magamtól összeszedni a 100%-ot, tutorialokat kell hozzá olvasnom. Ez végig ilyen nehéz lesz? Könnyebbre emlékeztem...

2021. máj. 17. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Régen is ilyen volt, rá kell jönni hogy épp mi a legjobb sorrend, hogy menjen láncban a dolog.
2021. máj. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kezdek megijedni akkor, már nem ez az első játék, ami 10-15 éve, még gyerekként flottul ment, most meg 25 évesen megszenvedek vele... A Lego játékok is gördülékenyebben mentek annak idején, ma meg izzadok velük. pedig azt hittem ahogy felnő az ember könnyebb lesz. :D
2021. máj. 17. 00:25
 3/4 anonim ***** válasza:
69%
Én csak az első két részét ismerem, az elsőben nincsenek százalékok, hogy mennyire ideges a szomszéd, a másodikban pedig nekem is csak max. 3 pályán sikerült kidolgozni a megfelelő sorrendet ahhoz, hogy javában "fütyüljön a kürt", a többi pálya viszont már enélkül is jóval nehezebb!
2021. máj. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Én csak simán végigtoltam aranyszomszédra, az nem volt nehéz.
2021. máj. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!