Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam achievementek, miért jó...

Steam achievementek, miért jó ha megvannak?

Figyelt kérdés
A kérdésem az hogy, érnek bármit is a Steam játékoknál az achievementek(teljesítmények)? Miért jó ha megvan egy-két ritka achievement? Lehet bármi hasznosra felhasználni ezeket vagy csak a profilomat díszítik?

2021. júl. 30. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy kis bonusz szórakozási lehetőség. Akit érdekel, még van pár óra elfoglaltsága velük adott játékban, aki nem az nem foglalkozik velük, de veszteni nem veszt semmit.
2021. júl. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%

e-pénisz növelő, neked ez is megvan. Nekem is van egy tucat olyan nem népszerű/nem játszott játékokból, amiknél kb 0,1% azok aránya, akiknek megvan.

Értelme nincs, jól néz ki. A saját vállad veregetésén túl sok mindent nem ad hozzá a fiókodhoz.

2021. júl. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Lehet teabaggelni vele, akiknek semmi nincs meg :D
2021. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Nekem van olyan ami csak a játékosok 0.01%-ának van meg, na az az igazi e-pénisz :D
2021. júl. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát nekem a legritkább achievement ami megvan az a játékosok 1.4%-ának van meg :D

e-pénisz növelő

ilyen megfogalmazást még nem hallottam de nagyon adja

Köszi a válaszokat :D

2021. júl. 30. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Dísz. Egyébként sokaknak célja hogy egy-egy adott játékot kimaxoljon. Szerintem jó dolog, tekintve hogy sok achievment mocskosul nehéz tud lenni, és egyfajta sikerélmény, amikor felvillan a Steam értesítés, hogy megszerezted.
2021. júl. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amúgy a legritkább acsim az a Rocket League Legritkábbja, az 3%-os, de tekintve mennyien játsszák, szerintem elég jó százalék.
2021. júl. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is olyan van meg, ami ritkaság, CS:GO-ban 5000 lejátszott fegyververseny/rombolás meccs
2021. nov. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!