Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta V RP, hogy kell felcsatlak...

Gta V RP, hogy kell felcsatlakozni?

Figyelt kérdés
Hiába nézek videókat mind elavult. Végre megvan a lehetőség, de ami másnak olyan egyszerű gombnyomás, én egyáltalán nem értem. Megkerestem a szervereket pl: NF és ott most mit csináljak? Rámegyek, hogy csatlakozás, de valami Cfx.re dolog miatt nem lehet belépni. Kimutatja az ikonom, kötőjelekkel a cfx.re meg az NF szervert, a csatlakozást mutatja, de írja, hogy a cfx.re oldalon valamilyen szolgálat riasztás vagy mi nincsen, iletve nem tudja megoldani az 14q4le Url-t. Mert ez a csatlakozás mellett van ilyen linkfélének, de az se vezet sehova. Bementem a dc szerverre, ahol leírták, hogy lehet regisztrálni egy karaktert, de ezt se nagyon értem. Új ticketet hozok létre mert ugye nincs egy sem.Gondolom a Jelentkezés opciót kell választani, na most itt az első sor, hogy Tárgy, mit kell írni? Az üzenet tárgyát, tehát karakter létrehozás vagy kérést vagy micsoda? Utána nevekhez, mostazt a nevet írjam amivel be vagyok a honlapra regisztrálva, vagy a létrehozandó karakterem nevét? Az üzenetbe kell beírni azokat amit a discordon megadott, hogy 3 negatív, pozitív tulajdonság, meg 4ezer karakteres történet stb?...Legalulra pedig steam profil link az nekem nem kell ugye? Mert én Rockstarról játszom. Bocsánat előre a tudatlanságomért, de eddig csak másokat játszani láttam belépni nem, amit néztem meg mint említettem elavultak és még a kinézet se hasonlít. Eddig ennyi kérdésem van, ha van valaki segítene és van türelme hozzá, hogy végig olvassa (ami nekem már nem sok van, a felcsatlakozással szemben :D) annak köszi a segítséget előre is.

2021. aug. 15. 05:44
 1/1 A kérdező kommentje:
Már nagyjából megoldódott valahogy..:D
2021. aug. 16. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!