Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyit érhet ez a 2 pc...

Mennyit érhet ez a 2 pc dobozos játék ha el szeretném adni ? (pókember,star wars) Az igaz,hogy minél régebbi a videójáték annál többet ér vagy én gondolom rosszul ?

Figyelt kérdés
spider-man shattered dimensions az egyik a másik star wars republic commando. Semmi bajuk sincs csak nem tudom megmondani az áraikat pc-n.
2021. szept. 23. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]


Mivel használt, kevesebbet ér, illetve az is kérdéses, hogy telepíteni és használni tudja-e más. Nincs-e telepítési korlát rajta, vagy nincs-e beaktiválva már olyan rendszerben, aminek a hozzáférése nálad van (ilyenkor a dobozos kiadás lemeze már nem ér semmit, hiszen az egyszer használható kulcs fel lett használva).

2021. szept. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem fiókos egyik sem. Más is tudja használni !
2021. szept. 23. 15:12
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem én,hogy a póki 1890 volt régen ,de ha nem lehet már kapni sehol sem akkor csak fel kellett volna mennie az árnak akinek van dobozos változata.
2021. szept. 23. 15:13
 4/6 A kérdező kommentje:
A másik a star wars meg nem termékkulcsos. Termékkódot kér ami megvan. Nem kell origin vagy steam fiók.
2021. szept. 23. 15:14
 5/6 A kérdező kommentje:
2710 meg 3355 a star wars digitálisan értem én ,de az enyém nem digitális. Gyűjtőknek esetleg 5-6-7-8 ezer ? Elkelhet ?
2021. szept. 23. 15:15
 6/6 anonim ***** válasza:
PC-s használt játékoknak nincs piaca. Még ha valami limitált díszdobozos verzió lenne, akkor talán, de ezek a százezres példányszámban nyomott, olcsó DVD tokos verziók sosem lesznek drága gyűjtői darabok. Ellenben a konzolos régi játékok ára egyre csak emelkedik.
2021. szept. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!