Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezek közül az összes kamu?

Ezek közül az összes kamu?

Figyelt kérdés
Mikor telefonon játszok, sokszor jönnek olyan reklámok, ahol az emberek kapnak paypal pénzt azért mert játszanak. Sokat kipróbáltam, de eddig az összes kamu volt. Pedig suli mellett könnyű pénzszerzés lenne, de eddig egyik sem fizetett. :D

2021. szept. 23. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Én is sokat kipróbáltam poénból de vagy nem lehetett elérni a pontot ami kellett a kifizetéshez, vagy simán nem fizetett. Egy hete kb találtam egyet, ami 3 perc után fizetett már 30 centet, pár óra játék után meg kitudtam venni 15 dollárt PayPalra. Király, mert amúgyis olyan játékokért fizet, amiket játszanék.


Megtalálod itt: (Google play)

[link]

2021. szept. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Bocs, hogy ide offolok, most hallok róla először, hogy léteznek olyan alkalmazások, amik valóban fizetnek. Ez Miért éri meg nekik? Nincs benne valamilyen veszély, pl nem tudják feltörni a PayPal fiókod vagy ilyesmi?
2021. szept. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Azert eri meg nekik, mert amig kiszurjak a szemed 10 dollarral, eladjak az adataid, ami sokkal tobbet ér.
2021. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%
Úgy láttam, az itt ajánlott játék még szelfit is csináltat mielőtt kifizetik azt a minimális összeget. Aztán isten tudja, mire használják a képet meg az adatokat. Én nem játszanék ilyennel, pedig most a kis kiegészítés is nagyon jól jönne.
2021. szept. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!