Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok Minecraft mapekke...

Hogyan tudok Minecraft mapekkel játszani Ubuntu Linuxon TLauncherrel?

Figyelt kérdés
Sajnos ha letöltöm a TLaunchert a hivatalos oldaláról, Linuxon csak egy jar fájl van amiből fut, de a letöltött verziókat meg mapeket nem menti el, elvesznek a program bezárásakor. Kerestem róla leírást meg videót, de mindenhol csak az mutatják meg, hogy kell letölteni magát a TLaunchert. Van valami lehetőség erre a mentéses dologra, vagy ez úgy ahogy van felejtős Linuxon?

2021. nov. 26. 15:30
 1/8 Gofrisütő ***** válasza:
50%
Nem használok linuxot, de szerintem bontsd ki a jar filet. Remélem segít, ha meg nem, akkor sok sikert a megoldás megtalálásához.
2021. nov. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Konkrétumokra már nem emlékszem, de én két éve gond nélkül bírtam futtatni Ubuntun a Minecraftot launcherrel, letöltött verziókkal, modokkal együtt. A hiba a te készülékedben lehet, érdemes próbálkozni.
2021. nov. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ubuntu szoftverekbe menj be,és telepítsd fel tárolóból a minecraftot. nem kell semmit letölteni sehonnan.
2021. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
biztos van egy "Game directory"-ja, ami a windowson az AppDatában van, de a launcher mindenképp kiírja valahol a speciális beállítások közé, hogy hova ment.
2021. nov. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1. pontosan mit kell keresni a kibontott fájlok közt?
2021. nov. 27. 17:59
 6/8 Gofrisütő ***** válasza:
Szerintem csak bontsd ki. A fájlokba menti el a a világokat, a verziókat, a modokat, a resocue packokat, stb. De gondolom egy nem kibontott fájlbe nem tudja elmenteni, ezért bontsd ki, és próbáld meg újra. Remélem sikerül.
2021. nov. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sikerült. Köszönöm a segítséget!
2021. nov. 28. 15:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök
2021. dec. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!