Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a genshin impactbó...

Szerintetek a genshin impactból ki a legerősebb karakter?

Figyelt kérdés

2021. dec. 23. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Eula
2021. dec. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Sucrose
2021. dec. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Akit megfelelően felszerelsz és felszintezel, illetve egy hasonlóan erős csapatba rakod, hogy támogathassák.


Tehát, ez nagy eséllyel szubjektív és szerencse/pénz befektetés kérdése.


Ha azt kérdezed, hogy kié a legnagyobb potenciál, nos keresgethetsz mindenféle youtube showcase-eket, jó eséllyel Eula, Hu Tao lesz a befutó.


Ha azt kérdezed nekem ki a legerősebb karakterem, valószínűleg Kaeyát vagy Keqinget mondanám.

2021. dec. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nincs olyan hogy legerősebb
2021. dec. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden igaz, csak a karakterek képességeit tekintve (tehát buildtől és csapattól függetlenül, konstellációkat és talenteket nézve) Ganyu. Viszont a legnagyobb dmg, amit valaha láttam videóban, 7 millió volt Eulával (meg talán úgymond ez is a "rekord" jelenleg is).

De egyébként jó builddel (és csapattal) bárkiből bármit ki lehet hozni, vannak bőven videók dps Barbaráról vagy Kokomiról is (nyilván nem lesz olyan magas a dmg, amit csinálnak, mint Ganyunak, Eulának vagy Hu Taónak, de azért velük is lehet szép számokat produkálni).

2021. dec. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelen pillanatban Ganyura gyűjtök, rengetegen mondják hogy a legjobb dps.

Igazából nem tudom, nekem Hu Tao a legerősebb karakterem, f2p vagyok, ugyhogy c0, nincs Homám ugyanis Venti ijat kaptam meg, de ezeket elnézve 111k volt a legnagyobb dmg-m vele.

2021. dec. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Genshin Impactben nem nagyon van legerősebb karakter, mindenki lehet nagyon erős és nagyon gyenge, attól függ, hogy milyen teamben van, mit harcol, milyen fegyvere van, milyen artifactja van,mennyi constellation van neki. Olyan karakterek viszont vannak, akik sok erős teamben beférhet, sok ellenség ellen hasznos.

pl: DPS:Hu Tao,Ganyu,Eula,Ayaka

support:Venti,Zhongl,Kazuha,Bennett,

support DPS:Xiangling,Xingqiu,Raiden Shogun

Ezek 'általánosan' erősek, de olyanok is vannak, akik bizonyos karakterrel együtt nagyon erős, vagy valamelyik constellation aktiválás után nagyon erős

2021. dec. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs. Sztori szempontjából van egyedül, úgy pedig Zhonglit mondják a legerősebbnek, valószínűleg azért, mert archon, valamint ő nyerte az archon wart is. ((de szerintem ez sem official egyébként))

De mint playable karakter, amit te építesz fel, úgy nincs olyan hogy legerősebb, egyedül rajtad múlik, hogy kit hogyan építesz és max a csapatodból tudod megmondani, hogy a te buildelt karaktereid közül x a legerősebb.

2022. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!