Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvenni a Minecraftot?

Megéri megvenni a Minecraftot?

Figyelt kérdés

Eddig csak letöltött verziókhoz volt szerencsém, single playerben építgettem a kis világomat.


Őszintén szólva el sem tudom képzelni mi online tartalom lehet benne, ami miatt megéri csatlakozni.


Van ilyen nagy szerver, tele emberekkel? És mit kell csinálni? Vagy mi a multiplayer, online tartalom benne?



2022. jan. 1. 11:36
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Igen. Multiplayerben a többiekkel játszhatsz valós időben. Beszélgetni is tudtok a chatben.
2022. jan. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Haverok miatt megéri szerintem, mert én pl sokkal jobban szeretek velük együtt játszani.
2022. jan. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

És egyedül?


Milyen játékmódok, vagy lehetőségek vannak egy megvett minecraftban, ami egy letöltöttben nincs?

2022. jan. 1. 13:09
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Szerverekre tudsz felmenni, igazából ennyi. Van nagyon sok féle, nem fogom most felsorolni mindet de ha érdekel nézz fel mondjuk ide: [link]
2022. jan. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül is megéri.

pl: ott a hypixel eredetis szerver és ott órákig eltudsz lenni

2022. jan. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Elhangzott egy csomó játékmód név, de semmit nem mondanak nekem.


Van esetleg olyan játék, hogy nemtom mindenkinek van 1 kijelölt területe ahova építhet, és más nem rombolhatja le amit építettél / nem építhet oda, vagy ha ez nem is, de ilyen túlélő mód, mintha single playerben játszanál, csak pvp meg másik játékos halálra szekálása nélkül?

Eléggé félek a kinder seregtől, híresen sok pulya játszik a játékkal, én csak chilleznék.

2022. jan. 1. 16:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan szerver is igen, kapsz egy telket, oda tudsz építeni. Van olyan is hogy ilyen városszerűen vannak elrendezve, meg olyan is hogy mész a világban és le tudsz magadnak foglalni területet. Van olyan szerver ahol van pvp, olan is ahol nincs. Meg amúgy ha tudsz kicsit angolul kereshetsz fórumokon whitelistes szerókat (az tud belépni akinek megengedik az adminok) azokon általában normálisabb emberek vannak mint egy olyanon amihez mindenki hozzáfér.
2022. jan. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha csak egyedül játszol, és szerverekre nem akarsz felmenni, akkor nem muszály megvenni. Ha meg kíváncsi vagy milyen falyta szerverek vannak biztos találsz videókat a neten. Én sem vagyok az a nagy szerver fan, még régebben max minigameket szoktam játszani, mint a BuildBattle, ezek a PvP-s azaz harcolós dolgok nem vonzottak. Mindenestre vannak szerverek, amikhez nem is kell eredeti MC, bár azt mondják a "minőségi" szerverekhez kell.
2022. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
a crackeltnél csak annyival tud többet, hogy eredetis szerverekre is felmehetsz pl. HyPixel, és az eredeti támogatja csak a realm-eket
2022. jan. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Illetve az eredetinél egyedi kinézetet (skint) is beállíthatsz, míg a tört verziónál néhány kliens támogatja csak ezt. Régebben ha megvetted eredetibe akkor kaptál ingyen kulcsot a Windows10-es verzióhoz is.
2022. jan. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!