Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Már egy ideje új laptopom...

Már egy ideje új laptopom van, amióta van, az óta játszom minecraftot. Az egyik barátommal szoktam játszani, tőle jött ez az ötlet, hogy megkérdezzem. Hogyan kell afkolás közben ütni a blokkot? Mert már sok helyen kerestem, de nem találtam

Figyelt kérdés
Szóval nagyon megköszönném ha valaki segítene, amúgy, ha valamit jelent, akkor kell nyomni a fn gombot az f valahány gombhoz. Remélem érthető voltam, és minél előbb valaki tud majd segíteni, mert picit sürgős. Előre is köszönöm!

#Minecraft #Segítsetek légszi #Blokkütés #Egy gombbal
2022. febr. 13. 06:59
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Autoclicker

Tudom ajánlani az automatic mouse & keyboard nevezetű kék-fehér ikonos programot.

2022. febr. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gofrisütő ***** válasza:
100%
Én az egér mögé raktam egy könyvet, hkgy megtámassza, egy vonalzót a bal clickre, arra meg egy könyvet, hogy nyomást gyakoroljon.
2022. febr. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia én olyat csináltam, hogy az Irányítás beállításoknál, a blokk ütést a bal klikkről át tettem a spacere ( az ugrást meg kivettem) és a space billentyűre meg rá tettem egy üres parfümös üveget.

Lehet hogy nem egészséges a laptopnak, de én így csináltam

2022. febr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha programozható az egered akkor egy nagyon egyszerű macroval.
2022. febr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!