Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Észrevettétek, hogy mióta...

Észrevettétek, hogy mióta ingyenes lett a Fall Guys azóta konkrétan továbbjutni egy pályán sokkal nehezebb?

Figyelt kérdés
Pár hónapja még simán bekerültem a döntőbe szinte mindig, most már konkrétan az első pályán is sokszor kiesek pedig nem lettem rosszabb. Brutálisan gyorsan haladnak előre nehezebb pályán is holott nem rég azokon a pályákon még a visszaszámláló is elindult. Most már ha egyet is hibázol akkor vége. Az első ember és az utolsó közötti idő a legnehezebb pályákon sincs 15másodperc. Mitől lehet?

2022. aug. 10. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2022. aug. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Nem a továbbjutás nehezebb, csak te vagy gyenge. Ingyenesség révén messze több felhasználója van aktuálisan, akik jó eséllyel jobb reflexekkel rendelkeznek, mint te.

Nincs ebben semmi megmagyarázhatatlan. Amikor CS:GO átment ingyenesbe, én is estem 2 rangot lefele, pedig azt akkoriban is sokan játszották.

2022. aug. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyengébb fogd már fel. Folyamatosan játszottam vele minden héten. Gondolom azért van ez, mert az utolsó kis takony gyerek is egész nyáriszünetbe ezt tolja ha már ingyenes lett. Régen is rengeteg felhasználója volt amikor fizetős volt. Ezekszerint azok gyengébb reflexekkel rendelkeztek na ne hülyéskedj már. Ingyenessé tették és hirtelen nagyon jó lett mindenki ezekszerint. Valószínűleg akik vásárolnak a játékban azoknak kedvezőbbek bizonyos feltételek.
2022. aug. 10. 14:03
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

"Nem vagyok gyengébb fogd már fel."


De. Máskülönben a megnövekedett játékosbázis ellenére ugyanús döttős lennél, mint korábban.


"Régen is rengeteg felhasználója volt amikor fizetős volt. Ezekszerint azok gyengébb reflexekkel rendelkeztek na ne hülyéskedj már."


Senki sem írt ilyet.


"Ingyenessé tették és hirtelen nagyon jó lett mindenki ezekszerint."


Ilyet sem.


"Valószínűleg akik vásárolnak a játékban azoknak kedvezőbbek bizonyos feltételek."


Jah.Mindenki tudja, hogy a piros, matyóhímzés minta megvásárlása felghorsítja a karakter mozgását... Idióta.

2022. aug. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
Nem kellene a kérdezővel veszekedni mert van valami abban amit mond
2022. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Pont annyi igazságtartalma van a delíriumának, mint bármelyik összeesküvés elméletnek.
2022. aug. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
#6 Biblia nem összeesküvés elmélet
2022. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Beteljesedtek próféciák, járvány, éhinség, háboru
2022. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem. A biblia egy tanmese gyűjtemény.
2022. aug. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"mitől ér be már az első pályán pillanatok alatt mindenki"


Ha nem vagy fakezű, a legtöbb footrace 30-40 másodperc alatt teljesíthető.

2022. aug. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!