Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps5 konzol esetében mennyire...

Ps5 konzol esetében mennyire nehéz az irányítás a kontrolleren? Pc-hez vagyok hozzá szokva és félek hogy nem fog menni a játék pl és fps-esetén.

Figyelt kérdés

2022. nov. 6. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon emberfüggő. Én PC-n szocializálódtam, több ezer órát tettem bele a Quake-be, UT-be, megszoktam az egeret. Viszont a kontrolleres célzással 1999 óta nem bírok zöld ágra vergődni, pedig a PS1-től PS5-ig, az első Xboxtól Series X-ig az összes konzolba ezer órákat beletoltam. A fiam már kontrolleren edződött, ő sokkal jobban játszik azzal, mint én egérrel. Persze, lehet mondani, hogy csak gyakorolni kell, de ahogy az én példám is mutatja, sokszor az is kevés.
2022. nov. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Több mint 10 év PC-n játszás után mikor elkezdtem szemezni a konzolokkal, próbáltam mindkettőt, de a PS egyáltalán nem állt a kezemre, az Xbox viszont kényelmes volt.

Mikor megvettem az első Xboxomat, már az első használatkor tökéletesen tudtam irányítani mindent ami nem fps.

Nem tudom elképzelni, hogy sokan hogy tudnak a PS kontrollerrel játszani.

2022. nov. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kell gyakorolni mire kézség szinten megy az olyan fél év
2022. nov. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#2 ki mit szokott meg. nekem pc-hez egy Logitech rumblepadom van, nekem a box kontrollere volt furcsa
2022. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

#4

PC-hez miért kell kontroller?

Ha már felmerül a kontroller, akkor konzol, és kanapén játszás 😀

2022. nov. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
#5: Mert egy csomó játékstílus jobban játszható kontrollerrel. Sport, verekedős, autós, AC-féle open world, platform, stb. És légy nyugodt, ezekkel a nagy tévémen, a kanapén heverészve, Xbox kontrollerrel a kezemben játszom, PC-n. Van ugyan PS5 is a háznál, de a multiplatform címeket szeretem a lehető legjobb minőségben játszani, és erre a PC a tökéletes platform.
2022. nov. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

#6

Ezzel egyet kell értenem.

De azért szerintem annyira nem gyakori, hogy valaki kanapén nagy TV-n, kontrollerrel is a PC-t választja a konzol helyett.

2022. nov. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

#5 elsősorban fifához használtam, de pl GTA-ban azzal vezettem repülőt, helikoptert


ezzel együtt elég gyatrán ment amikor megvettem a konzolt, a kamerakezeléssel volt problémám, illetve nem tudtam egyenesen menni se

2022. nov. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kov74 ***** válasza:
Ez gyakorlás és idő kérdése.
2023. márc. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!