Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerettek társasjátékokat...

Szerettek társasjátékokat játszani?

Figyelt kérdés

2022. dec. 31. 00:16
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
26 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, élőben ha van kivel igen, számítógépen annyira nem fogott meg.
2022. dec. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Legalább 60 különböző társasjátékunk van itthon, és legalább heti 2-3 este játszani szoktunk.
2022. dec. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Kb. 10-15 éves koromig, aztán kinőttem belőle.
2022. dec. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Korszerű, komoly, felnőtteknek való társasjátékokból nekem is van kb 20. De én mostanában inkább társasjátékos klubokba járok, itthon felhalmozás helyett.
2022. dec. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baj a hármas válaszával? válaszolt, nem? Vagy rosszul válaszolt? Én is szeretek társasozni, de zöldet nyomtam rá, mert jól válaszolt. Vagy nem? Mi volt a válaszában a rossz, hogy le kellett pontozni?
2022. dec. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#3: Szerintem a "kinövéssel" volt a bajuk. Annak a szónak van egy önkéntelenül is pejoratív felhangja, mintha valami dedós foglalatosságról lenne szó, amin idővel túllép az ember. A "rájuk untam" kifejezéssel valószínűleg kevesebbeknek lenne gondja.

A kérdésre válaszolva: a közimádatnak örvendő modern eurogame társasjátékok többsége nem nekem való. Sokkal jobban emlékeztetnek egy matekpélda megoldására, vagy egy menedzseri feladatkör lebonyolítására. De az amerikai stílusú, kockadobálós, lövöldözős, karakterfejlesztős, lootolós típusokat még mindig nagyon szeretem.

45F

2022. dec. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek.

Ez olyan, mintha a sakkra vagy kártyajátékokra mondaná azt valaki, hogy kinőtt belőle.

Rengeteg taktikusabb, komplexebb társasjáték létezik, illetve olyanok is, amiket korosztály függetlenül 8-10 éves kortól bárki játszhatja.

2022. dec. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt mondja a társasjátékokra, hogy kinőtt belőlük, az nem tudja, mi az hogy társasjáték. Leragadt agyilag a monopolinál. Ugyanakkor pld sakkozni soha nem lenne képes megtanulni, meghaladja a képességeit. De egyszerűbb azzal hitegetnie magát, hogy ő már komoly ember, és csak ezért.
2022. dec. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne kivel, akkor biztosan szeretnék társasjátékokkal játszani.
2023. jan. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9.: Miért? Dzsungelben laksz? :D

A legrosszabb esetben is boardgamearena.com


De ha csak valami kultúrház is van a faluban, ott ks lehet szervezni egy társasjáték klubot, és elkezdeni nevelni a népeket. :)

2023. jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!