Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nekte'k a dying light 1 vagy...

Nekte'k a dying light 1 vagy 2 tetszett jobban?

Figyelt kérdés
2023. jan. 29. 02:09
A kérdező szavazást indított:
dying light 1
dying light 2
9 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Első valahogy jobban bejött.
2023. jan. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Mivel én valami okból kifolyólag rettentően félek a zombiktól és iszonyat gyomorba forgató szorongós érzés kerülget ezért sokat egyikkel sem játszottam (ahogy este lett a játékba minden bajom volt már)


Az első rész jobban tetszett, olyan új volt a többi zombis játékhoz képest.

a második rész azért nem tetszik, mert úgymond semmi újat nem hozott a játék, olyan nyomi karperecet kell hordani, meg 5 perc sötétben töltött idő után meghalsz és nem lehet nyugodtan végigmenni ezért a sötét helyeken... meg valami uv-s gombot dörzsölgetsz, uv lámpa kell, nem tudom valahogy nem jött be.


De egyiket sem játszottam végig a fenn említett dolog miatt...

2023. jan. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
A második részt el sem kezdtem. Végigtoltam a három zombis Techland játékot, és mindegyiknek ugyanaz lett a vége: mindenkinek segítek, mindenkit megmentek, aztán a végén mégis mindenki meghal. Persze nem vártam happy endet, de ez a teljes pusztulás elveszi minden motivációmat.
2023. jan. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Már olyan rég játszottam az 1 el, hogy nem is emlékszem, de az tudom, hogy szerettem.

Ez a 2 inkább felidegesít, meg rohadtul unom, hogy minden ugyanúgy néz ki, meg full copy paste az egész.


Konkrétan van 3-4 db ház, meg 2-3 db belső tér, meg 1-2 mellékküldi ami végig van copy pastelve és ennyi.

Már pár óra után úgy érzem, mintha ugyanazokat ugyanabban csinálnám... Végére már kis túlzással csukott szemmel végigmész, mert mindenhol minden majdnem pontosan ugyanott van ugyanúgy.


Magában a sztoriban és a döntésekben is ezernyi hiba van, semmiféle döntési szabadságról nincs szó tulajdonképpen ami igazán számítana.

Max a legvége, de utána már úgy is mindegy megint csak.

2023. máj. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!