Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most, hogy kijött a DRMS-mente...

Most, hogy kijött a DRMS-mentes Dying Light 2; a játék véleményetek szerint hogy sikerült, minden tekintetben jobb mint az első vagy visszalépés, a karakterek üresebbek annyit hallottam, a többi mint klaffol ugye?

Figyelt kérdés
2023. febr. 1. 13:04
 1/1 A kérdező kommentje:

Pár ember beszámolója:


- Az első résznek az az extrája, hogy egy mai modern nagyvárosban játszódik, zombiapokalipszis után. Ezt az élményt a 2. rész nem tudja visszaadni. A 2. részben nincs már civilizáció sehol, és egy elkerített de teljesen lepusztult nagyvárosban vagyunk, ami képzeld sokkal nagyobb, mint Harran, és ráadásul úgy is nagyobb, hogy a toronyházakba is be lehet repülni. Óriási magassági különbségek is vannak, és repkedünk a toronyházak között. Az elején megijedtem, mert az első városi részek még nagyon földszintesek, azt hittem annyi a játék, de aztán onnan továbblépve kibontakozik a nagyváros, és attól leesett az állam, ahogy lassan felfogtam, hogy milyen lehetőségeket is rejt.


-Elég durván előrehaladtak.Nem elég a Volatilok éjjel,még ott vannak a Biték is,vagy mi a szar a neve.Nagyon meg van keseritve a dolgod.


-A főszál teljes átrohanással szerintem 30-40 óra alatt is letudható, főleg könnyű szinten.


A climbing rope nagyon későn kerül elő és akkor sem lesz deus ex machnia szerepe, mint az elsőben, ahol kb. mindenhol azonnal kihúzott a szarból. De sokkal inkább vertikális a játék, főleg a 2. helyszínen, de sok segítség van abban, hogy feljuss helyekre, csak jól körbe kell járni őket.


Az jópofa, hogy nappal a városban van élet és az emberek a safe house táján leverik a zombikat egy szűk területen.


Teljesen más a főszereplő, más a helyszín, Harran csak meg van említve benne. A végigjátszás után megnéztem, tényleg elég sok befejezése van. Néhány nagyobb fő vég és azon belül, hogy ki marad életben, ki nem stb.


-1. Miben a legjobb? Önmagában! EZ A legjobb parkour-os zobmis játék!

Miben erős? A fejlesztői támogatásban, mindenképp. Mivel, még lesznek kiegészítők hozzá, ami remélhetőleg, nem csak ígéret.

Az első részben nem sok választási lehetőséged volt. Itt van. Bár, ezt nem mondanám ütősnek. De, tele van easter egg-ekkel. A paraglider is jó ötlet, bár nem mondható egyedinek.


2. Milyen hosszú a fő szál? A NET szerint 25-35 óra. A saját rohanásomat már NG+ -oltam. Bár, az csak a fő szál volt. Pl. a Korek Charm-ot érdemes megszerezni.


3. Az univerzum ugyan az, csak másik város és 15 évvel később.

Mivel, a DL1-ben nem sok túlélő maradt. Főleg csak utalásokban fogsz velük találkozni. Kivéve Spike, akivel a játék elején ismerősként futsz össze. Ezt most elspoiler-eztem, de nekem nagy flash volt.

2023. febr. 1. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!