Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi az oldal neve?

Mi az oldal neve?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Volt egy magyar oldal ahol sok játék közül lehetett választani. Volt Farkas és bárány,biliárd meg ilyen rajzolós játék és ki kellett találni mit rajzol a másik. Lehetett gép ellen is lenni meg lehetett szobát is csinálni,hogy a családdal vagy a haverokkal játszhass.
2023. márc. 12. 20:29
 1/4 anonim válasza:
Rajzolós játékból kettőt is ismerek. A Gartic Phone-t és a Skribbl.io-t.
2023. júl. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem konkrétan az oldal kellene. Szobák voltak ahova be lehetett lépni ha haverokkal játszottál akkor lehetett csinálni jelszavas szobát, hogy csak a haverok tudjanak belépni a szobába. Picasa volt a rajzolós játék neve akkor volt ott billiárdos játék ha te kezdtél és az első lövésnél sikerült az egyik piros vagy zöld golyót valamelyik lyukba belőnöd akkor az a szín volt a tiéd piros vagy zöld és a ha elfogytak a te golyóid a végén azt hiszem rá kellett kattintani valamelyik lyukra és oda kellett belőnöd a fekete 8-ast. Magyar oldal volt azt tudom,nagyon sok játék volt azon az oldalon csak a nevét nem tudom az oldalnak. :(
2023. júl. 5. 00:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Roblox esetleg?
2023. szept. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem Roblox. Egy weboldal volt különböző játékokkal lehetett egyedül is játszani vagy csatlakozni valakihez esetleg szobát csinálni és mások csatlakoztak hozzád. Magyar nyelvű volt sok-sok játékkal. Volt a Picasa vagy mi volt a neve. Te rajzoltál valamit és a többieknek kellett kitalálni, hogy mit rajzoltál azt hiszem időre ment. Volt ugye a Frkas és a bárányok játék amely a Malom játékhoz hasonlított meg volt a billiárd játék amiben volt a fehér golyó 1 fekete a többi meg piros és zöld volt és ha első lökésnél mondjuk sikerül valamelyik lyukba juttatnod 1 zöld golyót akkor neked a zöld golyókat kellett a lyukakba lőnöd az ellenfelednek meg a pirosakat a játék végén meg akinek nem maradt golyója az kattintott valamelyik lyukra és amelyikre rákattintott abba kellett belelőnie a fekte golyót ha véletlen másik lyukba került a golyó akkor veszített és a másik fél nyert. De még volt sok-sok más játék azon az oldalon de ezekkel szerettem játszani.
2023. szept. 20. 00:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!