Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen honlapok vannak, ahol...

Milyen honlapok vannak, ahol magyar nyelvű böngészőből indítható játékkal/játékokkal lehet játszani? És ne kelljen hozzá regisztrálni.

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm!

2023. ápr. 1. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos már a Magyar és a regisztráció mentes résznél megbukik a dolog. Olyan ha van is hogy magyar akkor is regisztrálni kell. Meg miért nem akarsz? Csak 1 email kell mint ide.
2023. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pl azért nem mert az ilyen oldalak védelme harmatgyenge, én régen az armorgames-re regisztráltam, feltörték az oldalt, vitték az adatokat, azóta csak spam email megy rá és amikor ránézek kb havi 1x írhatok vagy 4-5 szűrést hogy a titkosított levélküldő szervereket blokkoljam.


[link]

de játéka válogatja hova kell regisztrálni hova nem.

2023. ápr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Harmadik osztályban tanítok informatikát (mai nevén digitális kultúrát), és arra gondoltam, hogy húsvét előtt tartanánk egy játékosabb órát. Egyszerűen hozzáférhető játékokat keresek, mert sok olyan kisgyerek van az osztályban, akik egyáltalán nem gyakorlottak a számítógépfelhasználásban.
2023. ápr. 2. 19:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha lehet angol lap, akkor


armorgames.com

retrogames.cz


egyébként van elég sok weboldal, beírod keresőbe hogy online játékok, aztán már dobálja is ki, de a játékok nagy része nem lesz magyar, csak a weboldal ahonnan indítod.


Pl:

[link]

[link]

[link]

2023. ápr. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!