Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dying light alapbeállítások...

Dying light alapbeállítások minden elindításkor probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az epic games-en most belehet húzni ingyen a dying light-ot és gondoltam kipróbálom. Na most azzal van a probléma, hogy mindig amikor elindítom, vissza rakja az egér érzékenységet, a feliratokat kikapcsolja és a grafikai beállításokba is néhány dolgot elállít. Miért van ez? Már újra is töltöttem, verify-oltam a fájlokat is. Nem tudom mit lehet még csinálni,aki tudja mi a probléma köszönöm ha leírja.



2023. ápr. 7. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát az EPIC úgy trágya ahogy van. Csak azért nem döglöttek még ki mert a sok hülyegyerek veszi Fortnite skineket és ebből ők tudnak heti 1-2 ingyen játékot adni azoknak a hülyéknek akik csak ezért regisztrálnak EPIC-re...
2023. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez NAGYON építő jellegű volt. Kösz, hogy segítesz, tényleg. De amúgy is minek vegyem meg steamen ha ingyen van epicen? Gondolkozz, szerintem mindenkinek jobb lesz.
2023. ápr. 7. 13:51
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
EPIC-en sincs ingyen, csak ott nem pénzzel fizetsz a játékért...
2023. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

#1: Az ugye megvan, hogy a Techland nem írta meg külön a játékot EPIC Store-ra és nem-EPIC Store verzióra? A Steames és az Epices verzió kilobyte-ra ugyanannyi helyet foglal a merevlemezen (az én PC-men a Steames van, az fiamén az EPIC-es). Tök ugyanaz a két játék, a launcher meg nem szól bele a futtatásba, csak elindítja.

Még a Metro Exodus-ban is ugyanott futottunk bele ugyanabba a gamebreaking bugba. Csak egy hülye magyar babona az, hogy az EPIC-es játékok rosszabbak, mint a Steames verzióik.

2023. ápr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Az megvan, hogy magát a config fileokat, mentéseket a külső kliens is kezeli, pl így tudja a felhő szolgáltatásokat használni, szóval iszonyat könnyedén bele tud kavarni így az epic kliense is.
2023. ápr. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyébként nem értem miért hiszik ezt az emberek... nekem semmi bajom sincs az EPIC játékaival és szerintem ugyanúgy fut minden launcherben, gondolok itt a steamre stb. Nekem csak az volt a kérdésem, hogy miért lehet ez, hogy vissza állít néhány beállítást.
2023. ápr. 8. 10:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!