Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehetne az hogy nagyobb...

Hogyan lehetne az hogy nagyobb szintű állatok spawn-oljanak az ark-ban?

Figyelt kérdés
Nagyon kis szintű állatok vannak a pályán (the island), a legnagyobb 22 szintű volt.

2023. jún. 9. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Kezdd újra a játékot és válassz nehezebb szintet


[link]

2023. jún. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Újra kezdés nélkül
2023. jún. 9. 13:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat hogy ide tolakodok, de ezt már én is akartam kérdezni.


#1 Az lehetséges hogy a már meglévő játékot nehezítsd inditás előtt?

2023. jún. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Rég játszottam vele. Ha saját, egyjátékos akkor belépés előtt kell beállítani, van rá csúszka. Viszont a már lent lévő állatokat nem cseréli le rögtön, illetve főleg modokkal van hogy bebuggol és nem élednek új mobok. Ekkor kell a consol parancsot használni ami minden nem szelidített állatot eltűntet és automatikus a bug ellenére is elkezdenek újra spawnolni. Rég játszottam nem tudom már a parancsot. Ark wikin sem találtam, pedig anó onnan néztem.
2023. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#3-as vagyok. #4 Köszönöm. Sikerült megtalálnom mit hol. Már csak az a command kellene. De már így is nagy segítség voltál. Ment a zöld pacsi tőlem is.
2023. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

#3 ismét. Utána mentem és megtaláltam:


destroywilddinos


Ez wipe-olja ki az összes dinót a "világodból". Teszteltem és lettek sokkal nagyobb szintüek miután felhuztam a nehézségi szintete.

2023. jún. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!