Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak a Grepolisban,...

Mit csináljak a Grepolisban, hogy ne foglaljanak el a kezdő védelem után kb. 1 nappal? Ez csak a magyar szervereken van így, hogy mindenki ilyen agresszív, vagy más szervereken is van ilyen? A külföldi szerverek (angol, amerikai) mennyire békések?

Figyelt kérdés

2023. jún. 12. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát én anno ezért is utáltam a Grepolis-t. Hiába főváros meg minden, simán kipaterolnak onnan.


Ha megengedsz 1 javaslatot inkább Ikariam-ot játssz. Az is görög téma, DE ott ha el is foglalják városod az csak megszállás, szóval nem veszited el soha.

2023. jún. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyből be kell lépni szövetségbe, anélkül lehetetlen megmaradni. Egy közeli és erős szövetségbe, és a fórumokon jelezni, ha megtámadnak, akkor megvédenek. Illetve csak akkor érdemes elkezdeni a játékot, amikor épp indul egy új szerver, mert akkor még mindenki kezdő.

Vagy épp egy olyan szerverre menj, ami már nagyon régi, azon már kevés ember van, jobban van esélyed bármire.

2023. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1-es: köszönöm, majd kipróbálom.

2-es: igen, egyből be szoktam lépni, viszont van, hogy így is felzabálnak az egész szövetséggel együtt. Lekopogom, most a Lató-n játszok, egyszer támadtak meg eddig 50 jelzőhajóval, amivel 69 Biremmámat vitték el, de eddig egyelőre ennyi, viszont aggódok kicsit, hogy ez egy nagyobb támadás előjátéka volt. Bár, mem tudott lekémkedni (elsőre...).

2023. jún. 15. 17:53
 4/4 anonim ***** válasza:
sokan azt csinálják, hogy kitérnek a támadások elől, tehát pl. a biriket elküldik egy útra, és olyan ritmusban hívják vissza, hogy ne talákozzanak a támadókkal, és akkor a jelzők nem tudnak nekik ártani, s csak akkor legyenek otthon a birik, amikor már a foglaló hajó jön, azt kell megfogni. De nekem sose sikerült megvetnem a lábamat, mert sose volt annyi szabadidőm, de azért szerettem ezt a hülyeséget. :-D
2023. jún. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!