Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Dying Light mennyire Sandbox?

Dying Light mennyire Sandbox?

Figyelt kérdés

Üdv. Gondolkodom rajta hogy megveszem most leárazást alatt a Definitive Editiont. Az lenne a kérdésem hogy sandbox-e a játék? Azaz tudom-e a story végigvitele után is folytatni a végtelenségig? Vagy NG+ van benne ha netán nem lenne sandbox?


Kérem valaki fel tudna világosítani?



2023. jún. 14. 23:42
A kérdező szavazást indított:
Sandbox, végtelenségig játszható
Nem sandbox, de van benne NG+ rendszer
Se nem Sandbox, se nem NG+ rendszerű. Ha vége kezdheted előről a 0-ról.
Sandbox, de van benne NG+ lehetőség is
8 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Újra nekikezdhetsz előlről, de amúgy van benne alapból is bpven tartalom.
2023. jún. 15. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tehát akkor nem marad meg semmi ha vége? Nem tudom folytatni tovább?
2023. jún. 15. 08:05
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
De tudod, saját döntés, hogy maradsz az alap " világban " vagy kezdesz új játékot.
2023. jún. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Értem, tehát végtelenségig játszható. Köszönöm.


Még 1 kérdés. Ha "újrakezdés" mellett döntök, cuccaim megmaradnak(NG+) vagy teljesen nulláról kezdem megint?

2023. jún. 15. 08:38
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Megmarad mindent tárgyak, talentek stb.
2023. jún. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Remek, akkor olyan mint a Code Vein. Köszönöm szépen a segítséget. Ment minden válaszodra a zöld pacsi. :)
2023. jún. 15. 09:40
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Pár hete volt ingyenes epicen
2023. jún. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
EPIC-et szívből utálom, szóval az engem nem érint. :D
2023. jún. 15. 09:56
 9/10 anonim ***** válasza:
25%

NEM sandbox, hanem open world! Rengeteg ember keveri a kettőt (főleg idehaza). A sandbox játékoknál általában nincs történet, ellenben van építkezés, craftolás, túlélés, véletlenszerűen generált helyszínek, stb. A Minecraft a legjobb példa.

Az open world játékok világa statikus, nem tudsz pl. lerombolni egy házat, vagy új pályaelemeket, karaktereket, küldetéseket beletenni.

2023. jún. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9 Igazából annak nevezed aminek szeretnéd. Én leírtam hogy pontosan mire vagyok kíváncsi.


Illetve a hasonló játékoknál amikkel játszottam és lehetett folytatni a story végigvitele után, mindegyiknél ott volt a "sandbox" tag Steamdb-n az open world mellett. Ezért gondoltam hogy a "sandbox" erre is kiterjed, mert ugye azok a végtelenségig játszhatóak.

2023. jún. 16. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!