Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hattrickbe már vagy három...

Hattrickbe már vagy három csapatom bot lett (ráuntam a monoton játékmenetre sok sok éve regeltem) újra kezdhetem ha mégis van kedvem?

Figyelt kérdés
Sziasztok van korlátja annak, hogy kérjek új csapatot ha mégis kedvem lenne nosztalgiázni? Két vagy 3 csapatom már bot lett, mert nem volt kedvem csinálni a monoton menet miatt, hangsúlyozom 6-7 éve regeltem kb tehát nem mondjuk másfél év alatt lett 2-3 bot csapat, köszönöm a választ.
2023. jún. 17. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs akadálya, ha tudod az előző felhasználó nevet/jelszót, simán betudsz lépni és kérhetsz csapatot.
2023. jún. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi igen tudom be is tudok lépni, nem lettem se felfüggesztve se semmi ennyi amit irtam inaktivitás miatt törölték a csapatot, köszi
2023. jún. 18. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!